Turniej na maksy

Poniedziałek, 31 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 113: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1112: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 5EW 4 HW C2= 42020.14
1112: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 6EW 4 D xS HA= 5104.71
2114: S. Piotrowski - L. Gabriel, 7.5, MP 7NS 2 NTW H2-1 10047.84
2114: S. Piotrowski - L. Gabriel, 7.5, MP 8NS 3 NTN C5-1 5030.94
3110: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 13EW 4 HN H9+1 65042.81
3110: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 14EW 2 CS DA+1 11033.09
4118: S. Reising - P. Markiewicz, 8.0, MP 17EW 3 NTN S9+1 43028.78
4118: S. Reising - P. Markiewicz, 8.0, MP 18EW 3 NTN H3+3 69059.42
5119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 23NS 6 NTS H4+1 147093.11
5119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 24NS 4 SN CA= 42064.39
6116: A. Hycnar - W. Stachnik, 20.0, PK/MP 19NS 4 HW D8+1 65053.60
6116: A. Hycnar - W. Stachnik, 20.0, PK/MP 20NS 3 DS CK-1 10019.42
7105: B. Lesiecki - M. Grabiec, 19.0, MP 15EW 3 NTS C3+1 63066.91
7105: B. Lesiecki - M. Grabiec, 19.0, MP 16EW 4 HS S3= 42034.89
8107: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP 27EW 6 D xE SA-2 30045.80
8107: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP 28EW 2 HE S3+1 14053.27
9109: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 3NS 4 SW HK-1 10096.76
9109: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 4NS 3 SN D5+1 17072.66
10111: M. Rodzaj - K. Banek, 14.0, MP 25EW 2 SS H2= 11014.83
10111: M. Rodzaj - K. Banek, 14.0, MP 26EW 6 HS D6= 143021.85
11120: A. Kras - S. Drwal, 4.0, MP 21EW 4 SS D3-2 20089.85
11120: A. Kras - S. Drwal, 4.0, MP 22EW 3 CW H8+2 15047.48
12115: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 29NS 3 NTN S2+1 63087.48
12115: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 30NS 2 NTE DK-1 5083.96
13117: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 11EW 4 S xN H7-3 500100.00
13117: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 12EW 2 SE CQ+1 14078.06
14104: J. Jurkiewicz - A. Krysa, 21.0, PK/MP 9NS 1 D xS H6-4 8001.08
14104: J. Jurkiewicz - A. Krysa, 21.0, PK/MP 10NS 2 HW C6+3 20017.99
15106: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 1NS 3 NTN C5+1 43055.40
15106: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 2NS 3 SN HA+1 17071.58
 +/-
 WYNIK51.27
 MIEJSCE136