Turniej na maksy

Poniedziałek, 31 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 111: M. Rodzaj - K. Banek, 14.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1108: A. Stono - J. Stępień, 15.0, PK/MP 9EW 3 NTW C5+2 66089.57
1108: A. Stono - J. Stępień, 15.0, PK/MP 10EW 2 HW C5+2 17060.79
2118: S. Reising - P. Markiewicz, 8.0, MP 13EW 4 HN C8+1 65042.81
2118: S. Reising - P. Markiewicz, 8.0, MP 14EW 1 NTW C10= 9084.53
3119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 19NS 4 HW CJ+1 65053.60
3119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 20NS 4 HN SK= 62098.56
4114: S. Piotrowski - L. Gabriel, 7.5, MP 15NS 3 NTS H6+2 66077.70
4114: S. Piotrowski - L. Gabriel, 7.5, MP 16NS 5 S xW H4-4 110099.28
5103: Z. Maj - J. Dębicki, 5.0, -/SW 11EW 2 HW DJ+1 14079.71
5103: Z. Maj - J. Dębicki, 5.0, -/SW 12EW 4 SE HA-1 5042.81
6105: B. Lesiecki - M. Grabiec, 19.0, MP 23EW 1 CS D6+5 17086.95
6105: B. Lesiecki - M. Grabiec, 19.0, MP 24EW 4 SN D8= 42035.61
7107: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP 29NS 3 NTN S6+1 63087.48
7107: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP 30NS 3 NTE DK-1 5083.96
8109: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 21EW 3 SS D3-2 20089.85
8109: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 22EW 4 SW H8= 62085.61
9120: A. Kras - S. Drwal, 4.0, MP 17EW 2 CN S7+1 11083.45
9120: A. Kras - S. Drwal, 4.0, MP 18EW 3 NTN H3+4 72046.74
10113: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 25NS 2 SS H2= 11085.17
10113: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 26NS 6 HS D6= 143078.15
11115: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 7EW 3 NTW H7-1 10052.16
11115: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 8EW 3 DN H4-2 10088.85
12117: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 5NS 4 HW C2+1 45043.17
12117: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 6NS 2 SS HK-4 20022.10
13104: J. Jurkiewicz - A. Krysa, 21.0, PK/MP 27NS 5 D xE HA-1 10027.15
13104: J. Jurkiewicz - A. Krysa, 21.0, PK/MP 28NS 2 HE D5+1 14046.73
14110: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 1EW 3 NTS S6= 40074.46
14110: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 2EW 2 HW C6= 11083.45
15112: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 3NS 4 SW HK= 62038.49
15112: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 4NS PASS 024.10
 +/-
 WYNIK66.43
 MIEJSCE2