Turniej na maksy

Poniedziałek, 31 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 107: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1114: S. Piotrowski - L. Gabriel, 7.5, MP 3EW 4 SW HK= 62061.51
1114: S. Piotrowski - L. Gabriel, 7.5, MP 4EW 4 SS DQ= 6205.76
2116: A. Hycnar - W. Stachnik, 20.0, PK/MP 15EW 3 NTN C10+2 66022.30
2116: A. Hycnar - W. Stachnik, 20.0, PK/MP 16EW 4 SW D7-2 20054.68
3103: Z. Maj - J. Dębicki, 5.0, -/SW 21NS 4 SN D3-2 20010.15
3103: Z. Maj - J. Dębicki, 5.0, -/SW 22NS 3 NTE H5-1 10083.09
4105: B. Lesiecki - M. Grabiec, 19.0, MP 13EW 5 HN C8+1 6805.40
4105: B. Lesiecki - M. Grabiec, 19.0, MP 14EW 2 CS DA+1 11033.09
5120: A. Kras - S. Drwal, 4.0, MP 9EW 4 HW D10= 62059.35
5120: A. Kras - S. Drwal, 4.0, MP 10EW 2 NTE SK-1 1005.76
6109: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 17NS 3 NTN S7+1 43071.22
6109: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 18NS 6 SS C6= 143067.39
7111: M. Rodzaj - K. Banek, 14.0, MP 29EW 3 NTN S6+1 63012.52
7111: M. Rodzaj - K. Banek, 14.0, MP 30EW 3 NTE DK-1 5016.04
8113: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 27NS 6 D xE SA-2 30054.20
8113: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 28NS 2 HE S3+1 14046.73
9115: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 19NS 5 HW C2+1 68022.66
9115: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 20NS 2 DS CK= 9034.53
10106: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 23EW 6 NTN D10= 144031.88
10106: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 24EW 4 SN D5= 42035.61
11108: A. Stono - J. Stępień, 15.0, PK/MP 25NS 2 NTN H4-4 2003.24
11108: A. Stono - J. Stępień, 15.0, PK/MP 26NS 6 HN SK= 143078.15
12104: J. Jurkiewicz - A. Krysa, 21.0, PK/MP 1EW 3 NTS C6+1 43044.60
12104: J. Jurkiewicz - A. Krysa, 21.0, PK/MP 2EW 3 HW D4-1 5062.95
13118: S. Reising - P. Markiewicz, 8.0, MP 5EW 3 NTW C2+1 43034.53
13118: S. Reising - P. Markiewicz, 8.0, MP 6EW 4 C xW S6+1 91093.84
14119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 11NS 2 SN H2-1 5056.52
14119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 12NS 4 SE D6-1 5057.19
15110: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 7NS 3 NTW C5-1 10047.84
15110: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 8NS 5 DS CJ-3 1503.60
 +/-
 WYNIK40.54
 MIEJSCE260