Turniej na maksy

Poniedziałek, 31 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 106: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1115: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 13EW 5 HN DJ= 65042.81
1115: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 14EW 1 NTS S8-2 10090.65
2117: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 19NS 4 HW D8+1 65053.60
2117: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 20NS 2 DS CK+1 11053.60
3104: J. Jurkiewicz - A. Krysa, 21.0, PK/MP 11EW 3 CS HA= 1109.78
3104: J. Jurkiewicz - A. Krysa, 21.0, PK/MP 12EW 4 HW D3-1 5042.81
4120: A. Kras - S. Drwal, 4.0, MP 7EW 3 NTW H2-1 10052.16
4120: A. Kras - S. Drwal, 4.0, MP 8EW 3 DN S6-2 10088.85
5108: A. Stono - J. Stępień, 15.0, PK/MP 15NS 3 NTS H8+1 63033.09
5108: A. Stono - J. Stępień, 15.0, PK/MP 16NS 4 SW H8-2 20045.32
6110: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 27EW 5 HS H6+1 48014.56
6110: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 28EW 3 HE D5= 14053.27
7112: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 25NS 3 DS H10-1 5054.80
7112: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 26NS 6 HS S9= 143078.15
8114: S. Piotrowski - L. Gabriel, 7.5, MP 17NS 3 NTN S7+1 43071.22
8114: S. Piotrowski - L. Gabriel, 7.5, MP 18NS 6 NTN C7= 144075.00
9105: B. Lesiecki - M. Grabiec, 19.0, MP 21EW 2 SS D3= 11027.54
9105: B. Lesiecki - M. Grabiec, 19.0, MP 22EW 4 SW H8-1 10016.91
10107: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP 23NS 6 NTN D10= 144068.12
10107: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP 24NS 4 SN D5= 42064.39
11103: Z. Maj - J. Dębicki, 5.0, -/SW 29EW 3 NTN S8-4 40093.33
11103: Z. Maj - J. Dębicki, 5.0, -/SW 30EW 3 CW HA+1 13035.95
12118: S. Reising - P. Markiewicz, 8.0, MP 3EW 4 SW HK= 62061.51
12118: S. Reising - P. Markiewicz, 8.0, MP 4EW PASS 075.90
13119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 9NS 2 HE D7+2 17070.14
13119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 10NS 4 HW C5+1 6503.24
14109: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 5NS 3 NTW S8+1 43065.47
14109: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 6NS 4 SS HK-2 10034.78
15113: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 1EW 3 NTN C5+1 43044.60
15113: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 2EW 3 SN HA+1 17028.42
 +/-
 WYNIK51.67
 MIEJSCE126