Turniej na maksy

Poniedziałek, 31 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 104: J. Jurkiewicz - A. Krysa, 21.0, PK/MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1117: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 7EW 3 NTW H2-1 10052.16
1117: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 8EW 3 NTN S2-1 5069.06
2120: A. Kras - S. Drwal, 4.0, MP 3EW 4 SW HK= 62061.51
2120: A. Kras - S. Drwal, 4.0, MP 4EW 4 SN D5-1 10090.29
3106: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 11NS 3 CS HA= 11090.22
3106: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 12NS 4 HW D3-1 5057.19
4108: A. Stono - J. Stępień, 15.0, PK/MP 23EW 3 NTN DJ+3 69073.19
4108: A. Stono - J. Stępień, 15.0, PK/MP 24EW 3 C xE H4-3 5002.52
5110: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 21NS 2 SS D3= 11072.46
5110: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 22NS 3 SW H8= 14060.07
6112: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 13NS 4 HS C8+1 65057.19
6112: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 14NS 2 CS C8+1 11066.91
7103: Z. Maj - J. Dębicki, 5.0, -/SW 17EW 3 NTN S7= 40060.79
7103: Z. Maj - J. Dębicki, 5.0, -/SW 18EW 6 NTS S6= 144025.00
8105: B. Lesiecki - M. Grabiec, 19.0, MP 19NS 4 HW D8+1 65053.60
8105: B. Lesiecki - M. Grabiec, 19.0, MP 20NS 1 NTS S5= 9034.53
9116: A. Hycnar - W. Stachnik, 20.0, PK/MP 25EW 3 DS H10-2 10062.79
9116: A. Hycnar - W. Stachnik, 20.0, PK/MP 26EW 6 HS C7= 143021.85
10118: S. Reising - P. Markiewicz, 8.0, MP 29EW 3 NTN S6= 60037.12
10118: S. Reising - P. Markiewicz, 8.0, MP 30EW 4 SW HA= 42093.33
11119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 5NS 3 NTW D8+2 46017.27
11119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 6NS 5 D xN C8= 55097.82
12107: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP 1NS 3 NTS C6+1 43055.40
12107: Z. Szkołut - T. Murczek, 16.0, MP 2NS 3 HW D4-1 5037.05
13111: M. Rodzaj - K. Banek, 14.0, MP 27EW 5 D xE HA-1 10072.85
13111: M. Rodzaj - K. Banek, 14.0, MP 28EW 2 HE D5+1 14053.27
14113: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 9EW 1 D xS H6-4 80098.92
14113: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 10EW 2 HW C6+3 20082.01
15115: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 15NS 3 NTS H8+2 66077.70
15115: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 16NS 4 SW H6-3 30054.32
 +/-
 WYNIK59.61
 MIEJSCE24