Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 27 lipca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 46: S. Żuberek - H. Duszyński, 8.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
145: J. Lubczyński - J. Kokociński, 10.0, WP 3EW 4 NT xW C8-2 500-8.57
145: J. Lubczyński - J. Kokociński, 10.0, WP 4EW 4 SS CA+2 680-7.23
253: A. Peszke - M. Augustyn, 6.0, WP 15EW 6 HS SK-1 10011.43
253: A. Peszke - M. Augustyn, 6.0, WP 16EW 3 CW S8+3 170-3.20
355: M. Bonawenturczak - R. Ciesielski, 4.0, WP 7NS 3 H xE SK-3 80010.80
355: M. Bonawenturczak - R. Ciesielski, 4.0, WP 8NS 6 HE D8+1 1010-2.20
544: Z. Tomyślak - R. Wojciechowski, 0.0, NZ/WP 17EW 3 NTN S10+1 430-2.50
544: Z. Tomyślak - R. Wojciechowski, 0.0, NZ/WP 18EW 1 S xN HK-3 80012.57
648: L. Suszczyńska - J. Suszczyński, 4.0, WP 11EW 6 HS CA-2 1005.43
648: L. Suszczyńska - J. Suszczyński, 4.0, WP 12EW 3 CW DJ+2 150-2.47
752: B. Podgórska - W. Szczepaniak, 9.0, WP 23EW 2 HW DA= 110-1.67
752: B. Podgórska - W. Szczepaniak, 9.0, WP 24EW 3 DW HA+2 150-4.47
856: H. Nowacki - E. Niewierowski, 16.0, WP 19EW 4 H xS D6-1 1006.43
856: H. Nowacki - E. Niewierowski, 16.0, WP 20EW 4 HN H7+1 650-1.20
943: S. Tomaszewski - T. Dziadykiewicz, 2.5, WP 21NS 3 CN SJ= 1103.40
943: S. Tomaszewski - T. Dziadykiewicz, 2.5, WP 22NS 3 NTN H5+3 4901.67
1047: Z. Torzyński - W. Rakowski, 1.0, WP 1NS 4 S xE DQ= 590-10.67
1047: Z. Torzyński - W. Rakowski, 1.0, WP 2NS 3 SE DK+2 2001.20
1151: Z. Szczerkowska - M. Szukała, 21.5, WP 5NS 2 HN SA-1 100-1.73
1151: Z. Szczerkowska - M. Szukała, 21.5, WP 6NS 3 NTE H7+1 630-4.00
1250: M. Sosiński - M. Woźniak, 16.0, WP 9NS 3 NTS C5+3 490-7.63
1250: M. Sosiński - M. Woźniak, 16.0, WP 10NS 2 SW S6+1 1401.20
1354: J. Catlow - K. Galubiński, 3.5, WP 25NS 4 SE D2-2 2008.13
1354: J. Catlow - K. Galubiński, 3.5, WP 26NS 4 S xN D4-1 200-5.37
 +/-2.40
 WYNIK1.77
 MIEJSCE30