Turniej na maksy

Czwartek, 27 lipca 2017

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 16: I. Gronkiewicz-Marcisz - W. Maciejewski, 5.0, MP, MP/103

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
09: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 1EW 3 SE = 14095.83
09: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 2EW 4 C xN -2 50091.67
09: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 3EW 4 S xE -3 8004.17
05: J. Truniarz - J. Jurczyński, 4.0, MP 4NS 6 SS = 1430100.00
05: J. Truniarz - J. Jurczyński, 4.0, MP 5NS 4 HN -2 2008.33
05: J. Truniarz - J. Jurczyński, 4.0, MP 6NS 6 S xE -2 500100.00
01: H. Samborek - W. Mizera, 5.0, MP/SL 7EW 3 NTW -1 10079.17
01: H. Samborek - W. Mizera, 5.0, MP/SL 8EW 6 HE +1 101058.33
01: H. Samborek - W. Mizera, 5.0, MP/SL 9EW 6 DS -1 5083.33
06: C. Usarz - E. Somogyi, 2.5, MP 10NS 2 SW +1 14070.83
06: C. Usarz - E. Somogyi, 2.5, MP 11NS 6 SS -2 1008.33
06: C. Usarz - E. Somogyi, 2.5, MP 12NS 5 CE = 40083.33
02: A. Bułat - B. Lesiecka, 9.5, MP 13EW 4 SE = 62091.67
02: A. Bułat - B. Lesiecka, 9.5, MP 14EW 4 SE -1 5058.33
02: A. Bułat - B. Lesiecka, 9.5, MP 15EW TD 50.00
07: M. Orłowicz - K. Blaut, 5.0, MP 16NS 3 SS -1 5066.67
07: M. Orłowicz - K. Blaut, 5.0, MP 17NS 4 HN = 42050.00
07: M. Orłowicz - K. Blaut, 5.0, MP 18NS 1 NTS +2 15083.33
03: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 19EW 3 NTE -2 20029.17
03: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 20EW 4 HN = 62045.83
03: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 21EW 3 CN = 11033.33
08: J. Natorski - W. Rybka, 9.0, MP 22EW 3 NTN +2 46050.00
08: J. Natorski - W. Rybka, 9.0, MP 23EW 2 DN -3 30079.17
08: J. Natorski - W. Rybka, 9.0, MP 24EW 3 NTE +2 46054.17
04: H. Leskiewicz-Łazarska - T. Bisping, 8.0, MP 25EW 2 D xN -3 50041.67
04: H. Leskiewicz-Łazarska - T. Bisping, 8.0, MP 26EW 3 SN = 14033.33
04: H. Leskiewicz-Łazarska - T. Bisping, 8.0, MP 27EW 4 S xS -3 500100.00
 +/-
 WYNIK61.11
 MIEJSCE3