Turniej na maksy

Czwartek, 27 lipca 2017

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 10: Z. Przeginiak - A. Kopański, 7.0, MP, MP/103

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
01: H. Samborek - W. Mizera, 5.0, MP/SL 1EW 4 S xE -1 10029.17
01: H. Samborek - W. Mizera, 5.0, MP/SL 2EW 4 SE +1 45062.50
01: H. Samborek - W. Mizera, 5.0, MP/SL 3EW 4 SE -2 20041.67
06: C. Usarz - E. Somogyi, 2.5, MP 4EW 5 SS -1 10075.00
06: C. Usarz - E. Somogyi, 2.5, MP 5EW 1 NTN +1 12025.00
06: C. Usarz - E. Somogyi, 2.5, MP 6EW 6 DE = 1370100.00
02: A. Bułat - B. Lesiecka, 9.5, MP 7EW 3 DE -1 10079.17
02: A. Bułat - B. Lesiecka, 9.5, MP 8EW 7 HE = 151095.83
02: A. Bułat - B. Lesiecka, 9.5, MP 9EW 5 NTN = 46075.00
07: M. Orłowicz - K. Blaut, 5.0, MP 10NS 2 SW +1 14070.83
07: M. Orłowicz - K. Blaut, 5.0, MP 11NS 6 SS -1 5050.00
07: M. Orłowicz - K. Blaut, 5.0, MP 12NS 3 NTE +2 46016.67
03: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 13EW 3 SE = 14041.67
03: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 14EW 4 S xE -1 10033.33
03: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 15EW 4 HS +1 65045.49
08: J. Natorski - W. Rybka, 9.0, MP 16NS 3 S xS -3 50033.33
08: J. Natorski - W. Rybka, 9.0, MP 17NS 4 HS = 42050.00
08: J. Natorski - W. Rybka, 9.0, MP 18NS 1 NTS +1 12075.00
04: H. Leskiewicz-Łazarska - T. Bisping, 8.0, MP 19EW 3 SE -1 10075.00
04: H. Leskiewicz-Łazarska - T. Bisping, 8.0, MP 20EW 4 S xW -2 50091.67
04: H. Leskiewicz-Łazarska - T. Bisping, 8.0, MP 21EW 3 NTS = 6000.00
09: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 22NS 3 NTN +3 49095.83
09: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 23NS 3 CN -3 30020.83
09: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 24NS 3 C xE +2 6700.00
05: J. Truniarz - J. Jurczyński, 4.0, MP 25EW 3 HW = 1408.33
05: J. Truniarz - J. Jurczyński, 4.0, MP 26EW 1 D xW +2 540100.00
05: J. Truniarz - J. Jurczyński, 4.0, MP 27EW 3 DW -1 508.33
 +/-
 WYNIK51.84
 MIEJSCE11