Turniej na maksy

Środa, 26 lipca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
228Marek Adamczyk
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MPMP/4060.0612
430Magdalena Lankosz
Andrzej Borek
9.0
5.0
MPMP/4058.9910
552Jerzy Michałek
Włodzimierz Wala
21.0
19.0
SL
MP
MP/4058.909
621Marek Jaworski
Piotr Radzikowski
12.0
9.0
MPMP/4058.698
734Wojciech Pluta
Wojciech Zemek
3.0
4.0
MPMP/4058.388
832Tadeusz Garbacik
Wiesław Kalita
12.0
7.0
MPMP/4057.907
1133Mateusz Dominik
Łukasz Baniak
1.0
1.0
MPMP/4056.295
1254Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4055.974
1648Jacek Brózda
Mirosław Kołton
4.0
9.0
MPMP/4055.203
1850Wacław Gąssowski
Maciej Kliś
12.0
3.0
MPMP/4053.472
2024Wit Klapper
Łukasz Lebioda
21.0
19.0
SL
MP
MP/4052.952
2253Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
4.0
7.0
MPMP/4052.362
2641Andrzej Lubojemski
Jarosław Posłuszny
13.0
12.0
MPMP/4051.561
2744Tytus Bisping
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/4051.421
2831Antoni Paja
Aleksander Wodyński
4.0
3.0
MPMP/4051.001
2938Barbara Lesiecka
Zdzisław Gędłek
7.0
5.0
MPMP/4050.311
3023Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MPMP/4050.201
3522Zdzisław Burda
Ryszard Cieślik
1.0
2.5
MPMP/4049.06
3642Andrzej Dudzik
Zbigniew Przeginiak
12.0
4.0
MPMP/4048.87
3749Jarosław Duda
Marcin Wilczyński
4.0
4.0
MPMP/4048.32
3827Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Waldemar Maciejewski
2.0
3.0
MPMP/4048.22
3937Jarosław Nowakowski
Michał Tuszyński
4.0
4.0
MPMP/4048.20
4051Kazimierz Chłobowski
Janusz Natorski
11.0
5.0
MPMP/4047.69
4143Waldemar Rybka
Rafał Śmiałek
4.0
4.0
MPMP/4047.59
4440Hanna Leskiewicz-Łazarska
Małgorzata Praszałowicz
3.0
5.0
MPMP/4046.14
4645Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
0.0
0.0
MPMP/4045.59
4829Józef Barczyk
Stanisław Jaros
7.0
5.0
MPMP/4044.01
4925Józef Gładysz
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/4043.41
5039Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.5
2.0
MPMP/4043.39
5426Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
0.0
2.0
MPMP/4041.80
5547Janusz Sokołowski
Włodzimierz Wierzbicki
1.0
4.0
MPMP/4041.75
5646Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4041.30
5836Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
4.0
4.0
MPMP/4040.84
5935Marek Dąbek
Leszek Faber
2.5
3.0
MPMP/4040.17

Statystyka ośrodków...