Turniej na maksy

Środa, 26 lipca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 37: J. Nowakowski - M. Tuszyński, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
154: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 31NS 66015.43
154: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 32NS 5029.26
253: A. Harasimowicz - T. Stryszawski, 11.0, MP 33NS 15060.37
253: A. Harasimowicz - T. Stryszawski, 11.0, MP 34NS 30094.94
350: W. Gąssowski - M. Kliś, 15.0, MP 1NS 15029.63
350: W. Gąssowski - M. Kliś, 15.0, MP 2NS 15209.26
451: K. Chłobowski - J. Natorski, 16.0, MP 3NS 5059.60
451: K. Chłobowski - J. Natorski, 16.0, MP 4NS 11048.15
548: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 5NS 10042.59
548: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 6NS 42061.11
649: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 7NS 20061.11
649: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 8NS 10018.52
746: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 9NS 80087.04
746: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 10NS 5007.41
847: J. Sokołowski - W. Wierzbicki, 5.0, MP 11NS 5064.81
847: J. Sokołowski - W. Wierzbicki, 5.0, MP 12NS 62085.19
944: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 13NS 13062.96
944: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 14NS 10031.48
1045: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 15NS 14014.81
1045: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 16NS 11050.00
1142: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 17NS 11068.52
1142: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 18NS 14018.52
1243: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 19EW 45027.78
1243: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 20EW 10082.65
1340: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 21EW 42051.85
1340: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 22EW 42012.96
1441: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 23EW 15053.70
1441: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 24EW 17048.15
1538: B. Lesiecka - Z. Gędłek, 12.0, MP 25EW 10053.70
1538: B. Lesiecka - Z. Gędłek, 12.0, MP 26EW 60094.44
 +/-
 WYNIK48.20
 MIEJSCE39