Turniej na maksy

Środa, 26 lipca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 36: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
152: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 33NS 14046.54
152: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 34NS 20011.98
254: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 1NS 11035.19
254: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 2NS 22800.00
353: A. Harasimowicz - T. Stryszawski, 11.0, MP 3NS 10036.56
353: A. Harasimowicz - T. Stryszawski, 11.0, MP 4NS 5003.70
450: W. Gąssowski - M. Kliś, 15.0, MP 5NS 059.26
450: W. Gąssowski - M. Kliś, 15.0, MP 6NS 17024.07
551: K. Chłobowski - J. Natorski, 16.0, MP 7NS 10033.33
551: K. Chłobowski - J. Natorski, 16.0, MP 8NS 15011.11
648: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 9NS 5053.70
648: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 10NS 20035.19
749: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 11NS 5064.81
749: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 12NS 5016.67
846: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 13NS 13062.96
846: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 14NS 5044.44
947: J. Sokołowski - W. Wierzbicki, 5.0, MP 15NS 5079.63
947: J. Sokołowski - W. Wierzbicki, 5.0, MP 16NS 20096.30
1044: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 17NS 15051.85
1044: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 18NS 14018.52
1145: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 19NS 99092.59
1145: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 20NS 14061.52
1242: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 21EW 1709.26
1242: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 22EW 5059.26
1343: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 23EW 11070.37
1343: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 24EW 17048.15
1440: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 25EW 10038.89
1440: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 26EW 4009.26
1541: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 27EW 14050.00
1541: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 28EW 3000.00
 +/-
 WYNIK40.84
 MIEJSCE58