Turniej na maksy

Środa, 26 lipca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 35: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
153: A. Harasimowicz - T. Stryszawski, 11.0, MP 29NS 147022.84
153: A. Harasimowicz - T. Stryszawski, 11.0, MP 30NS 5012.96
250: W. Gąssowski - M. Kliś, 15.0, MP 31NS 69046.54
250: W. Gąssowski - M. Kliś, 15.0, MP 32NS 5029.26
351: K. Chłobowski - J. Natorski, 16.0, MP 33NS 1101.60
351: K. Chłobowski - J. Natorski, 16.0, MP 34NS 11070.74
448: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 1NS 30022.22
448: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 2NS 151024.07
549: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 3NS 5007.75
549: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 4NS 11048.15
646: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 5NS 10081.48
646: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 6NS 17024.07
747: J. Sokołowski - W. Wierzbicki, 5.0, MP 7NS 60083.33
747: J. Sokołowski - W. Wierzbicki, 5.0, MP 8NS 30072.22
844: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 9NS 5005.56
844: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 10NS 7300.00
945: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 11NS 5064.81
945: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 12NS 62085.19
1042: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 13NS 8000.00
1042: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 14NS 10075.93
1143: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 15NS 5079.63
1143: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 16NS 11050.00
1240: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 17EW 17062.96
1240: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 18EW 5024.07
1341: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 19EW 10081.48
1341: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 20EW 1509.67
1438: B. Lesiecka - Z. Gędłek, 12.0, MP 21EW 42051.85
1438: B. Lesiecka - Z. Gędłek, 12.0, MP 22EW 17031.48
1539: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 23EW 50035.19
1539: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 24EW 6700.00
 +/-
 WYNIK40.17
 MIEJSCE59