Turniej na maksy

Środa, 26 lipca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 34: W. Pluta - W. Zemek, 7.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
150: W. Gąssowski - M. Kliś, 15.0, MP 27NS 42075.93
150: W. Gąssowski - M. Kliś, 15.0, MP 28NS 10066.67
251: K. Chłobowski - J. Natorski, 16.0, MP 29NS 72069.75
251: K. Chłobowski - J. Natorski, 16.0, MP 30NS 17064.81
348: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 31NS 69046.54
348: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 32NS 47098.40
449: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 33NS 17074.20
449: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 34NS 10060.37
546: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 1NS 5055.56
546: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 2NS 101081.48
647: J. Sokołowski - W. Wierzbicki, 5.0, MP 3NS 43092.25
647: J. Sokołowski - W. Wierzbicki, 5.0, MP 4NS 13027.78
744: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 5NS 13022.22
744: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 6NS 17024.07
845: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 7NS 60083.33
845: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 8NS 10038.89
942: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 9NS 30075.93
942: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 10NS 20035.19
1043: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 11NS 14020.37
1043: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 12NS 17046.30
1140: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 13NS 10087.04
1140: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 14NS 10075.93
1241: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 15EW 9033.33
1241: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 16EW 5024.07
1338: B. Lesiecka - Z. Gędłek, 12.0, MP 17EW 11031.48
1338: B. Lesiecka - Z. Gędłek, 12.0, MP 18EW 14081.48
1439: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 19EW 5061.11
1439: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 20EW 12065.36
1552: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 21EW 42051.85
1552: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 22EW 10079.63
 +/-
 WYNIK58.38
 MIEJSCE7