Turniej na maksy

Środa, 26 lipca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 33: M. Dominik - Ł. Baniak, 2.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
151: K. Chłobowski - J. Natorski, 16.0, MP 25NS 6001.85
151: K. Chłobowski - J. Natorski, 16.0, MP 26NS 20062.96
248: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 27NS 14050.00
248: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 28NS 10066.67
349: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 29NS 72069.75
349: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 30NS 5012.96
446: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 31NS 144094.94
446: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 32NS 20088.02
547: J. Sokołowski - W. Wierzbicki, 5.0, MP 33NS 10032.72
547: J. Sokołowski - W. Wierzbicki, 5.0, MP 34NS 10029.26
644: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 1NS 5000.00
644: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 2NS 102051.85
745: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 3NS 5059.60
745: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 4NS 20087.04
842: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 5NS 5070.37
842: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 6NS 80098.15
943: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 7NS 60083.33
943: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 8NS 3007.41
1040: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 9NS 110098.15
1040: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 10NS 9088.89
1141: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 11NS 5064.81
1141: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 12NS 17046.30
1238: B. Lesiecka - Z. Gędłek, 12.0, MP 13EW 13037.04
1238: B. Lesiecka - Z. Gędłek, 12.0, MP 14EW 14088.89
1339: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 15EW 460100.00
1339: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 16EW 9037.04
1452: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 17EW 5016.67
1452: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 18EW 5024.07
1554: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 19EW 10081.48
1554: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 20EW 14038.48
 +/-
 WYNIK56.29
 MIEJSCE11