Turniej na maksy

Środa, 26 lipca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 32: T. Garbacik - W. Kalita, 19.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
148: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 23NS 10018.52
148: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 24NS 30083.33
249: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 25NS 20085.19
249: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 26NS 20062.96
346: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 27NS 500100.00
346: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 28NS 11077.78
447: J. Sokołowski - W. Wierzbicki, 5.0, MP 29NS 72069.75
447: J. Sokołowski - W. Wierzbicki, 5.0, MP 30NS 17064.81
544: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 31NS 69046.54
544: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 32NS 9046.54
645: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 33NS 14046.54
645: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 34NS 20011.98
742: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 1NS 53098.15
742: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 2NS 102051.85
843: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 3NS 15023.11
843: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 4NS 14020.37
940: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 5NS 5070.37
940: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 6NS 45085.19
1041: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 7NS 10033.33
1041: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 8NS 5027.78
1138: B. Lesiecka - Z. Gędłek, 12.0, MP 9NS 80087.04
1138: B. Lesiecka - Z. Gędłek, 12.0, MP 10NS 17055.56
1239: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 11EW 5035.19
1239: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 12EW 5083.33
1352: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 13EW 17072.22
1352: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 14EW 9038.89
1454: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 15EW 11048.15
1454: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 16EW 14070.37
1553: A. Harasimowicz - T. Stryszawski, 11.0, MP 17EW 17062.96
1553: A. Harasimowicz - T. Stryszawski, 11.0, MP 18EW 11059.26
 +/-
 WYNIK57.90
 MIEJSCE8