Turniej na maksy

Środa, 26 lipca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 31: A. Paja - A. Wodyński, 7.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
149: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 21NS 42048.15
149: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 22NS 800100.00
246: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 23NS 80098.15
246: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 24NS 17051.85
347: J. Sokołowski - W. Wierzbicki, 5.0, MP 25NS 10061.11
347: J. Sokołowski - W. Wierzbicki, 5.0, MP 26NS 40090.74
444: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 27NS 5024.07
444: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 28NS 5040.74
545: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 29NS 72069.75
545: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 30NS 11035.19
642: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 31NS 72074.20
642: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 32NS 5029.26
743: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 33NS 5018.89
743: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 34NS 12081.11
840: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 1NS 4503.70
840: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 2NS 101081.48
941: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 3NS 10036.56
941: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 4NS 20087.04
1038: B. Lesiecka - Z. Gędłek, 12.0, MP 5NS 10042.59
1038: B. Lesiecka - Z. Gędłek, 12.0, MP 6NS 20040.74
1139: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 7NS 60083.33
1139: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 8NS 80096.30
1252: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 9EW 80012.96
1252: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 10EW 10020.37
1354: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 11EW 5000.00
1354: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 12EW 62014.81
1453: A. Harasimowicz - T. Stryszawski, 11.0, MP 13EW 10022.22
1453: A. Harasimowicz - T. Stryszawski, 11.0, MP 14EW 1500.00
1550: W. Gąssowski - M. Kliś, 15.0, MP 15EW 13068.52
1550: W. Gąssowski - M. Kliś, 15.0, MP 16EW 50096.30
 +/-
 WYNIK51.00
 MIEJSCE28