Turniej na maksy

Środa, 26 lipca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 30: M. Lankosz - A. Borek, 14.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
146: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 19NS 5038.89
146: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 20NS 14061.52
247: J. Sokołowski - W. Wierzbicki, 5.0, MP 21NS 100100.00
247: J. Sokołowski - W. Wierzbicki, 5.0, MP 22NS 30074.07
344: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 23NS 80098.15
344: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 24NS 17051.85
445: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 25NS 30020.37
445: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 26NS 30077.78
542: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 27NS 42075.93
542: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 28NS 9053.70
643: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 29NS 72069.75
643: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 30NS 17064.81
740: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 31NS 137084.57
740: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 32NS 10011.98
841: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 33NS 5018.89
841: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 34NS 10060.37
938: B. Lesiecka - Z. Gędłek, 12.0, MP 1NS 30022.22
938: B. Lesiecka - Z. Gędłek, 12.0, MP 2NS 101081.48
1039: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 3NS 10036.56
1039: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 4NS 11048.15
1152: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 5NS 14092.59
1152: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 6NS 42061.11
1254: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 7EW 10066.67
1254: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 8EW 15044.44
1353: A. Harasimowicz - T. Stryszawski, 11.0, MP 9EW 30079.63
1353: A. Harasimowicz - T. Stryszawski, 11.0, MP 10EW 20064.81
1450: W. Gąssowski - M. Kliś, 15.0, MP 11EW 10062.96
1450: W. Gąssowski - M. Kliś, 15.0, MP 12EW 17053.70
1551: K. Chłobowski - J. Natorski, 16.0, MP 13EW 14053.70
1551: K. Chłobowski - J. Natorski, 16.0, MP 14EW 9038.89
 +/-
 WYNIK58.99
 MIEJSCE4