Turniej na maksy

Środa, 26 lipca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 28: M. Adamczyk - K. Dziadkowiec, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
144: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 15NS 13031.48
144: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 16NS 10057.41
245: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 17NS 17037.04
245: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 18NS 5075.93
342: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 19NS 5038.89
342: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 20NS 14061.52
443: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 21NS 17090.74
443: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 22NS 10020.37
540: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 23NS 60077.78
540: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 24NS 42092.59
641: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 25NS 20085.19
641: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 26NS 10046.30
738: B. Lesiecka - Z. Gędłek, 12.0, MP 27NS 42075.93
738: B. Lesiecka - Z. Gędłek, 12.0, MP 28NS 11077.78
839: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 29NS 72069.75
839: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 30NS 17064.81
952: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 31NS 2001.60
952: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 32NS 20088.02
1054: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 33NS 10032.72
1054: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 34NS 10029.26
1153: A. Harasimowicz - T. Stryszawski, 11.0, MP 1NS 10077.78
1153: A. Harasimowicz - T. Stryszawski, 11.0, MP 2NS 151024.07
1250: W. Gąssowski - M. Kliś, 15.0, MP 3EW 4307.75
1250: W. Gąssowski - M. Kliś, 15.0, MP 4EW 20087.04
1351: K. Chłobowski - J. Natorski, 16.0, MP 5EW 20090.74
1351: K. Chłobowski - J. Natorski, 16.0, MP 6EW 50100.00
1448: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 7EW 20096.30
1448: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 8EW 47018.52
1549: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 9EW 30079.63
1549: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 10EW 20064.81
 +/-
 WYNIK60.06
 MIEJSCE2