Turniej na maksy

Środa, 26 lipca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 27: I. Gronkiewicz-Marcisz - W. Maciejewski, 5.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
145: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 13NS 500100.00
145: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 14NS 11024.07
242: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 15NS 11051.85
242: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 16NS 15016.67
343: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 17NS 5083.33
343: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 18NS 11040.74
440: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 19NS 45072.22
440: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 20NS 10017.35
541: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 21NS 42048.15
541: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 22NS 1803.70
638: B. Lesiecka - Z. Gędłek, 12.0, MP 23NS 2005.56
638: B. Lesiecka - Z. Gędłek, 12.0, MP 24NS 14024.07
739: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 25NS 20085.19
739: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 26NS 14018.52
852: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 27NS 14050.00
852: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 28NS 9029.63
954: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 29NS 147022.84
954: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 30NS 42089.51
1053: A. Harasimowicz - T. Stryszawski, 11.0, MP 31NS 144094.94
1053: A. Harasimowicz - T. Stryszawski, 11.0, MP 32NS 10063.83
1150: W. Gąssowski - M. Kliś, 15.0, MP 33NS 53091.48
1150: W. Gąssowski - M. Kliś, 15.0, MP 34NS 9050.00
1251: K. Chłobowski - J. Natorski, 16.0, MP 1EW 42088.89
1251: K. Chłobowski - J. Natorski, 16.0, MP 2EW 101018.52
1348: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 3EW 4500.07
1348: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 4EW 10027.78
1449: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 5EW 20090.74
1449: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 6EW 20059.26
1546: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 7EW 60016.67
1546: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 8EW 10061.11
 +/-
 WYNIK48.22
 MIEJSCE38