Turniej na maksy

Środa, 26 lipca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 26: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
142: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 11NS 14020.37
142: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 12NS 17046.30
243: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 13NS 15038.89
243: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 14NS 14011.11
340: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 15NS 5079.63
340: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 16NS 14029.63
441: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 17NS 5083.33
441: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 18NS 11040.74
538: B. Lesiecka - Z. Gędłek, 12.0, MP 19NS 10018.52
538: B. Lesiecka - Z. Gędłek, 12.0, MP 20NS 10017.35
639: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 21NS 42048.15
639: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 22NS 14057.41
752: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 23NS 13033.33
752: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 24NS 20075.93
854: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 25NS 20085.19
854: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 26NS 10046.30
953: A. Harasimowicz - T. Stryszawski, 11.0, MP 27NS 5000.00
953: A. Harasimowicz - T. Stryszawski, 11.0, MP 28NS 8033.33
1050: W. Gąssowski - M. Kliś, 15.0, MP 29NS 147022.84
1050: W. Gąssowski - M. Kliś, 15.0, MP 30NS 17064.81
1151: K. Chłobowski - J. Natorski, 16.0, MP 31NS 66015.43
1151: K. Chłobowski - J. Natorski, 16.0, MP 32NS 11077.65
1248: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 33EW 15039.63
1248: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 34EW 3005.06
1349: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 1EW 5044.44
1349: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 2EW 102048.15
1446: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 3EW TD 50.00
1446: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 4EW 11051.85
1547: J. Sokołowski - W. Wierzbicki, 5.0, MP 5EW 5029.63
1547: J. Sokołowski - W. Wierzbicki, 5.0, MP 6EW 42038.89
 +/-
 WYNIK41.80
 MIEJSCE54