Turniej na maksy

Środa, 26 lipca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 23: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
141: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 5NS 30096.30
141: A. Lubojemski - J. Posłuszny, 25.0, MP 6NS 45085.19
238: B. Lesiecka - Z. Gędłek, 12.0, MP 7NS 10033.33
238: B. Lesiecka - Z. Gędłek, 12.0, MP 8NS 50087.04
339: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 9NS 30020.37
339: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 10NS 300100.00
452: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 11NS 14020.37
452: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 12NS 903.70
554: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 13NS 6007.41
554: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 14NS 14011.11
653: A. Harasimowicz - T. Stryszawski, 11.0, MP 15NS 1507.41
653: A. Harasimowicz - T. Stryszawski, 11.0, MP 16NS 14029.63
750: W. Gąssowski - M. Kliś, 15.0, MP 17NS 5003.70
750: W. Gąssowski - M. Kliś, 15.0, MP 18NS 11040.74
851: K. Chłobowski - J. Natorski, 16.0, MP 19NS 10018.52
851: K. Chłobowski - J. Natorski, 16.0, MP 20NS 14061.52
948: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 21NS 42048.15
948: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 22NS 6700.00
1049: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 23NS 60077.78
1049: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 24NS 42092.59
1146: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 25NS 20085.19
1146: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 26NS 11000.00
1247: J. Sokołowski - W. Wierzbicki, 5.0, MP 27EW 5075.93
1247: J. Sokołowski - W. Wierzbicki, 5.0, MP 28EW 40096.30
1344: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 29EW 222099.38
1344: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 30EW 5087.04
1445: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 31EW 69053.46
1445: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 32EW 9053.46
1542: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 33EW 10091.48
1542: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 34EW 12018.89
 +/-
 WYNIK50.20
 MIEJSCE30