Turniej na maksy

Środa, 26 lipca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 21: M. Jaworski - P. Radzikowski, 21.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
139: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 1NS 14090.74
139: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 2NS 102051.85
252: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 3NS 42082.65
252: J. Michałek - W. Wala, 40.0, SL/MP 4NS 13027.78
354: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 5NS 11088.89
354: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 6NS 42061.11
453: A. Harasimowicz - T. Stryszawski, 11.0, MP 7NS 20061.11
453: A. Harasimowicz - T. Stryszawski, 11.0, MP 8NS 30072.22
550: W. Gąssowski - M. Kliś, 15.0, MP 9NS 80087.04
550: W. Gąssowski - M. Kliś, 15.0, MP 10NS 20035.19
651: K. Chłobowski - J. Natorski, 16.0, MP 11NS 5064.81
651: K. Chłobowski - J. Natorski, 16.0, MP 12NS 30070.37
748: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 13NS 10087.04
748: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 14NS 10031.48
849: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 15NS 10061.11
849: J. Duda - M. Wilczyński, 8.0, MP 16NS 1709.26
946: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 17NS 17037.04
946: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 18NS 5075.93
1047: J. Sokołowski - W. Wierzbicki, 5.0, MP 19NS 42053.70
1047: J. Sokołowski - W. Wierzbicki, 5.0, MP 20NS 14061.52
1144: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 21NS 42048.15
1144: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 22NS 42087.04
1245: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 23EW 15053.70
1245: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 24EW 20024.07
1342: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 25EW 30079.63
1342: A. Dudzik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 26EW 50088.89
1443: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 27EW 10094.44
1443: W. Rybka - R. Śmiałek, 8.0, MP 28EW 10033.33
1540: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 29EW 72030.25
1540: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 30EW 42010.49
 +/-
 WYNIK58.69
 MIEJSCE6