Turniej na maksy

Wtorek, 25 lipca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 3: P. Dobryszycki - J. Gładysz, 24.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
15: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 17.0, DS 16EW 4 C xE HJ-1 20052.00
15: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 17.0, DS 17EW 3 NTN D10-2 10088.00
15: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 17.0, DS 18EW 7 DE H3= 144093.68
27: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 13EW 3 NTS C6+4 72016.00
27: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 14EW 6 SS C10-1 5090.00
27: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 15EW 3 HE DK-1 5098.00
314: A. Suchodolski - R. Majchrowski, 7.0, DS 7EW 5 DS SA+1 62076.00
314: A. Suchodolski - R. Majchrowski, 7.0, DS 8EW 3 NTS CK-1 5088.00
314: A. Suchodolski - R. Majchrowski, 7.0, DS 9EW 2 NTW H6+1 15080.00
411: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 28NS 1 NTW H7+2 15064.18
411: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 29NS 3 NTS D2+1 63094.57
411: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 30NS 4 SW HA+1 45050.00
512: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 25EW 6 NTE D4= 144086.00
512: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 26EW 4 SS CQ+1 65036.00
512: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 27EW 2 SE H4+1 14064.56
62: O. Tokarczuk - K. Błasiak, 1.5, DS 19NS 3 NTS HK+2 46070.00
62: O. Tokarczuk - K. Błasiak, 1.5, DS 20NS 2 CN DJ-2 20036.00
62: O. Tokarczuk - K. Błasiak, 1.5, DS 21NS 2 SS DK+2 17058.00
74: F. Zarzecki - L. Warężak, 22.0, DS 22EW 2 SE S6+1 14080.00
74: F. Zarzecki - L. Warężak, 22.0, DS 23EW 3 NTE SK= 60052.00
74: F. Zarzecki - L. Warężak, 22.0, DS 24EW 4 CN S6= 13036.00
89: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 1NS 3 NTW H6+2 46034.00
89: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 2NS 1 NTW S3-1 5060.00
89: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 3NS 4 HE C8-2 20072.00
91: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 10NS 4 HE D5= 62052.00
91: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 11NS 2 NTW DQ+1 15020.00
91: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 12NS 3 NTW S2+3 4902.16
1013: K. Dufrat - M. Wittenbeck, 20.0, MA/DS 4NS 3 NTN S4+1 63046.00
1013: K. Dufrat - M. Wittenbeck, 20.0, MA/DS 5NS 3 HW CQ-2 10016.00
1013: K. Dufrat - M. Wittenbeck, 20.0, MA/DS 6NS 2 DE D4+1 11045.84
 +/-
 WYNIK58.57
 MIEJSCE9