Turniej na maksy

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
2221Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WPWP/24766.2432
10248Edward Niewierowski
Janusz Suszczyński
11.0
4.0
WPWP/24761.3428
11255Włodzimierz Kwiatkowski
Kajetan Wroński
12.0
2.0
WPWP/24761.0527
12229Bogdan Świątek
Marek Sosiński
12.0
7.0
WPWP/24761.0027
21228Tomasz Buchnajzer
Tomasz Wasilewski
5.0
7.0
WPWP/24759.3923
24244Jerzy Roszak
Marek Janik
9.0
5.0
WPWP/24759.1921
28254Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24758.9119
30233Justyna Stachowiak-Kluz
Jerzy Mścisz
7.0
13.0
WPWP/24758.3218
64240Piotr Długi
Maciej Kokorniak
2.0
2.0
WPWP/24755.386
84232Stefan Masternak
Marek Górny
5.0
5.0
WPWP/24753.895
115246Henryk Duszyński
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
WPWP/24751.452
116241Jerzy Nowak
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WPWP/24751.432
125250Rafał Milinkiewicz
Krzysztof Janecki
0.0
1.5
NZ
WP
WP/24750.801
129242Eugeniusz Dota
Leszek Zembrowski
2.5
4.0
WPWP/24750.741
140227Janusz Kopras
Maciej Masłowski
3.0
2.0
WPWP/24750.02
141252Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WPWP/24749.94
142230Hieronim Nowacki
Jerzy Kamiński
5.0
2.5
WPWP/24749.89
151249Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24749.20
169238Barbara Łukaszewska
Zygfryd Banecki
2.5
4.0
WPWP/24747.95
170245Justyna Łaniewska
Krzysztof Krause
2.0
5.0
WPWP/24747.91
176224Jan Sztuba
Tadeusz Dziadykiewicz
1.5
0.5
WPWP/24747.63
187256Patryk Morawski
Mikołaj Cankudis
2.0
2.0
WPWP/24746.83
190226Marek Szukała
Przemysław Weymann
19.0
11.0
WP
DS
WP/24746.67
194239Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
2.5
WPWP/24746.02
195234Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LDWP/24745.99
199247Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
3.0
WPWP/24745.58
201243Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/24745.40
216235Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
9.0
5.0
LB
WP
WP/24744.10
219231Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WPWP/24743.77
221251Andrzej Ostrowski
Piotr Surdyk
2.0
2.5
WPWP/24743.67
230225Adam Peszke
Andrzej Dymek
4.0
4.0
WPWP/24742.51
231253Ryszard Nowicki
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WPWP/24742.43
232236Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.0
2.0
WPWP/24742.35
260222Eugeniusz Kubiak
Wojciech Przybylski
0.5
0.5
WPWP/24736.93
263237Bogna Latowska
Małgorzata Węglewska
2.0
0.5
WPWP/24734.79

Statystyka ośrodków...