Turniej na maksy

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
18139Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
2.5
7.0
DS
MP
MP/4059.6124
42138Marek Adamczyk
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MPMP/4057.1913
43149Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MPMP/4057.1612
46142Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/4056.7311
49146Maciej Kędzierski
Roman Madej
2.5
2.0
MPMP/4056.3910
59153Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Waldemar Maciejewski
2.0
3.0
MPMP/4055.937
63126Piotr Radzikowski
Tomasz Stryszawski
9.0
7.0
MPMP/4055.416
66128Marek Jaworski
Zbigniew Przeginiak
12.0
4.0
MPMP/4055.006
76135Tytus Bisping
Włodzimierz Wala
5.0
19.0
MPMP/4054.425
79148Kazimierz Chłobowski
Maciej Szczerczak
11.0
4.0
MPMP/4054.115
98125Jerzy Pasich
Mieczysław Szwarc
7.0
4.0
MPMP/4052.523
99124Jerzy Jeleń
Paweł Skałacki
2.0
7.0
MPMP/4052.473
100123Józef Barczyk
Stanisław Jaros
7.0
5.0
MPMP/4052.423
106130Ryszard Cieślik
Leszek Faber
2.5
3.0
MPMP/4052.063
111151Mirosław Sady
Edward Warząchowski
12.0
12.0
MPMP/4051.632
113129Zdzisław Gędłek
Adam Owoc
5.0
2.5
MPMP/4051.512
114141Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MPMP/4051.462
123137Kinga Gawlik
Jorgen Nielsen
0.0
5.0
MP
SWE
MP/4050.921
126152Jacek Brózda
Jacek Gurgul
4.0
5.0
MPMP/4050.781
139132Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPMP/4050.04
152147Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MPMP/4049.10
154133Czesław Myszczyszyn
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MPMP/4048.98
163145Barbara Lesiecka
Janusz Wrześniak
7.0
3.0
MPMP/4048.62
165136Józef Gładysz
Aleksander Wodyński
5.0
3.0
MPMP/4048.61
182150Marzena Kwiecińska-Wilk
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MPMP/4047.21
200134Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
5.0
4.0
MPMP/4045.53
220131Barbara Batkiewicz
Aleksandra Jurkiewicz
9.0
5.0
MPMP/4043.76
223140Halina Święch
Aleksander Wójcik
7.0
5.0
MPMP/4043.37
249154Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
0.0
2.0
MPMP/4039.79
256143Maria Haldenby
Colin Haldenby
5.0
5.0
GBRMP/4037.59
261144Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
4.0
MPMP/4036.86
266127Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.0
MPMP/4032.82

Statystyka ośrodków...