Turniej na maksy

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 35: Z. Biczkowski - A. Drzewiecki, 10.0, KP, KP/50

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
238: L. Gozdek - M. Romanowski, 4.5, KP 11EW 3 NTW HK-1 5038.67
238: L. Gozdek - M. Romanowski, 4.5, KP 12EW 6 DW S9+1 94043.65
340: J. Palewicz - C. Bury, 8.0, KP 9NS 3 NTE D4= 60047.66
340: J. Palewicz - C. Bury, 8.0, KP 10NS 3 NTN CK-2 20011.03
429: S. Pigla - S. Ciesielski, 10.0, KP 19NS 3 SE DQ+2 20068.36
429: S. Pigla - S. Ciesielski, 10.0, KP 20NS 4 HW C4+1 65061.02
531: T. Borucki - P. Proporowicz, 9.0, KP 15NS 3 CE SQ= 11045.67
531: T. Borucki - P. Proporowicz, 9.0, KP 16NS 2 SS HA= 11020.70
633: S. Woźniak - M. Jankowski, 8.0, KP 21EW 3 NTE D7= 40075.39
633: S. Woźniak - M. Jankowski, 8.0, KP 22EW 5 DN CK-1 5080.08
746: A. Jarmużek - Z. Witt, 5.5, KP 13EW 5 C xN H9= 7503.52
746: A. Jarmużek - Z. Witt, 5.5, KP 14EW 3 DE H5= 11063.28
837: A. Sielużycki - A. Karczewski, 5.5, KP 25EW 2 NTN S8+3 21014.84
837: A. Sielużycki - A. Karczewski, 5.5, KP 26EW 3 NTS H6+4 72016.80
939: K. Ligęza - D. Bartoś, 8.0, KP 23EW 4 HS CJ+1 65050.39
939: K. Ligęza - D. Bartoś, 8.0, KP 24EW 6 CW HJ= 92051.95
1041: L. Gozdek - E. Olejnik, 3.0, KP 3EW 6 HE DA-1 10031.25
1041: L. Gozdek - E. Olejnik, 3.0, KP 4EW 1 NTS C3= 9045.20
1145: E. Kubiak - M. Bajerska-Wasilius, 0.0, KP 7EW 3 NTE D3+3 69068.25
1145: E. Kubiak - M. Bajerska-Wasilius, 0.0, KP 8EW 4 S xS H7-1 10096.09
1230: A. Borkowski - H. Adamski, 0.0, KP 27EW 3 NTE SQ+2 46082.95
1230: A. Borkowski - H. Adamski, 0.0, KP 28EW 2 DS HK= 9019.77
1332: M. Krakowiak - M. Bielski, 9.0, KP 5NS 3 NTW S8= 4009.38
1332: M. Krakowiak - M. Bielski, 9.0, KP 6NS 5 D xW HA-1 20092.97
1444: J. Nawrocki - L. Falkowski, 22.0, KP 1EW 2 HW DA= 11038.28
1444: J. Nawrocki - L. Falkowski, 22.0, KP 2EW 2 SN H8+1 14038.28
 +/-
 WYNIK46.75
 MIEJSCE188