Turniej na maksy

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 31: T. Borucki - P. Proporowicz, 9.0, KP, KP/50

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
141: L. Gozdek - E. Olejnik, 3.0, KP 7NS 3 NTE C9+2 66076.58
141: L. Gozdek - E. Olejnik, 3.0, KP 8NS 4 SS CA-2 1003.91
229: S. Pigla - S. Ciesielski, 10.0, KP 13NS 5 DE C9= 60026.56
229: S. Pigla - S. Ciesielski, 10.0, KP 14NS 3 SS CJ= 14096.88
346: A. Jarmużek - Z. Witt, 5.5, KP 5EW 3 S xS CQ-1 20085.16
346: A. Jarmużek - Z. Witt, 5.5, KP 6EW 4 DW S6= 13065.63
433: S. Woźniak - M. Jankowski, 8.0, KP 17EW 1 NTE S8+1 12091.80
433: S. Woźniak - M. Jankowski, 8.0, KP 18EW 3 NTE DK= 40020.47
535: Z. Biczkowski - A. Drzewiecki, 10.0, KP 15EW 3 CE SQ= 11054.33
535: Z. Biczkowski - A. Drzewiecki, 10.0, KP 16EW 2 SS HA= 11079.30
637: A. Sielużycki - A. Karczewski, 5.5, KP 23EW 4 HS DA+1 65050.39
637: A. Sielużycki - A. Karczewski, 5.5, KP 24EW 3 NTW C5+3 49028.13
745: E. Kubiak - M. Bajerska-Wasilius, 0.0, KP 27NS 5 DW HQ= 40049.52
745: E. Kubiak - M. Bajerska-Wasilius, 0.0, KP 28NS 2 NTE H10= 12055.93
840: J. Palewicz - C. Bury, 8.0, KP 19EW 3 H xS SJ-3 50055.08
840: J. Palewicz - C. Bury, 8.0, KP 20EW 5 HW C4= 65038.98
942: M. Bałabuch - P. Centek, 2.0, KP 25NS 3 NTS D3-1 5024.22
942: M. Bałabuch - P. Centek, 2.0, KP 26NS 3 NTS S3+4 72083.20
1044: J. Nawrocki - L. Falkowski, 22.0, KP 21NS 2 NTW D5+1 15056.25
1044: J. Nawrocki - L. Falkowski, 22.0, KP 22NS 5 DS CK-1 5019.92
1234: S. Łański - J. Żurawski, 13.0, KP 3EW 5 HE CJ= 65073.05
1234: S. Łański - J. Żurawski, 13.0, KP 4EW 3 NTS CJ-3 30088.39
1336: L. Kobajło - R. Kurpios, 2.5, KP 1NS 2 HW DA= 11061.72
1336: L. Kobajło - R. Kurpios, 2.5, KP 2NS 3 CS HK-2 2000.78
1439: K. Ligęza - D. Bartoś, 8.0, KP 11NS 3 NTE D7-3 15096.09
1439: K. Ligęza - D. Bartoś, 8.0, KP 12NS 6 HW C3+1 101030.95
 +/-
 WYNIK54.35
 MIEJSCE77