Turniej na maksy

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 272: K. Orzechowski - M. Żakowicz, 17.0, ZP, ZP/308

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1270: J. Linkiewicz - B. Maryńczak, 9.0, ZP 7EW 3 NTE S7+3 69068.25
1270: J. Linkiewicz - B. Maryńczak, 9.0, ZP 8EW 4 S xS CA= 5901.56
1270: J. Linkiewicz - B. Maryńczak, 9.0, ZP 9EW 3 NTE D5+1 63090.23
2268: E. Kozak - M. Silski, 1.0, ZP/- 28EW 3 NTE S8= 40082.01
2268: E. Kozak - M. Silski, 1.0, ZP/- 29EW 3 NTN HW+1 63032.56
2268: E. Kozak - M. Silski, 1.0, ZP/- 30EW 3 NTW DA-5 25060.66
3274: S. Kietrys - L. Sulżycki, 14.0, ZP 13NS 4 SS D10-2 20052.34
3274: S. Kietrys - L. Sulżycki, 14.0, ZP 14NS 3 CS D3-1 5064.45
3274: S. Kietrys - L. Sulżycki, 14.0, ZP 15NS 3 CW S9+1 13020.08
4269: W. Mateńko - B. Wiliński, 4.0, ZP/- 25NS 2 CN HJ+1 11048.83
4269: W. Mateńko - B. Wiliński, 4.0, ZP/- 26NS 3 NTS S3+2 66023.44
4269: W. Mateńko - B. Wiliński, 4.0, ZP/- 27NS 3 NTE SQ= 40049.52
6266: F. Daniel - J. Antoniewicz, 0.0, 10NS 2 C xE -2 50062.20
6266: F. Daniel - J. Antoniewicz, 0.0, 11NS 2 HN -3 15026.17
6266: F. Daniel - J. Antoniewicz, 0.0, 12NS 6 DW +1 94056.35
7265: S. Kamiński - J. Dziemidowicz, 7.5, ZP 4EW 4 SN C6-2 20074.80
7265: S. Kamiński - J. Dziemidowicz, 7.5, ZP 5EW 4 CE C8= 13078.91
7265: S. Kamiński - J. Dziemidowicz, 7.5, ZP 6EW 4 DE S9= 13065.63
8276: A. Kondyjowska - K. Wiliński, 10.0, ZP 22EW 4 S xE DA-1 20050.78
8276: A. Kondyjowska - K. Wiliński, 10.0, ZP 23EW 4 HS DA+1 65050.39
8276: A. Kondyjowska - K. Wiliński, 10.0, ZP 24EW 6 NTE DX= 99078.91
9271: E. Kaczmarek - C. Wojtaś, 14.0, ZP 16NS 2 CS SJ+2 13037.50
9271: E. Kaczmarek - C. Wojtaś, 14.0, ZP 17NS 2 SS CX+1 14067.58
9271: E. Kaczmarek - C. Wojtaś, 14.0, ZP 18NS 2 DW CX+1 11091.34
10273: L. Błaziński - J. Sadowski, 24.0, ZP 19EW 4 H xS SA-3 50055.08
10273: L. Błaziński - J. Sadowski, 24.0, ZP 20EW 6 HW C8-1 1001.58
10273: L. Błaziński - J. Sadowski, 24.0, ZP 21EW 3 NTW H8-1 5013.67
 +/-
 WYNIK52.03
 MIEJSCE107