Turniej na maksy

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 268: E. Kozak - M. Silski, 1.0, ZP/-, ZP/308

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2272: K. Orzechowski - M. Żakowicz, 17.0, ZP 28NS 3 NTE S8= 40017.99
2272: K. Orzechowski - M. Żakowicz, 17.0, ZP 29NS 3 NTN HW+1 63067.44
2272: K. Orzechowski - M. Żakowicz, 17.0, ZP 30NS 3 NTW DA-5 25039.34
3271: E. Kaczmarek - C. Wojtaś, 14.0, ZP 22EW 5 DN D8= 40040.23
3271: E. Kaczmarek - C. Wojtaś, 14.0, ZP 23EW 4 HS H4+2 68010.55
3271: E. Kaczmarek - C. Wojtaś, 14.0, ZP 24EW 3 NTW C5+3 49028.13
4276: A. Kondyjowska - K. Wiliński, 10.0, ZP 10EW 3 NTN C4-2 20088.97
4276: A. Kondyjowska - K. Wiliński, 10.0, ZP 11EW 3 NTE DQ-1 5038.67
4276: A. Kondyjowska - K. Wiliński, 10.0, ZP 12EW 6 S xS DA-2 50017.07
5267: T. Mediuch - J. Kowalczyk, 0.5, ZP/- 4NS 3 NTS C7= 60081.59
5267: T. Mediuch - J. Kowalczyk, 0.5, ZP/- 5NS 3 CE C8+1 13021.09
5267: T. Mediuch - J. Kowalczyk, 0.5, ZP/- 6NS 5 D xE CK-2 50099.61
6269: W. Mateńko - B. Wiliński, 4.0, ZP/- 7EW 3 NTE C10+2 66023.42
6269: W. Mateńko - B. Wiliński, 4.0, ZP/- 8EW 4 SS CA-1 5079.30
6269: W. Mateńko - B. Wiliński, 4.0, ZP/- 9EW 3 NTE = 60052.34
7266: F. Daniel - J. Antoniewicz, 0.0, 25EW 3 NTS D3-1 5075.78
7266: F. Daniel - J. Antoniewicz, 0.0, 26EW 5 DN +2 64083.59
7266: F. Daniel - J. Antoniewicz, 0.0, 27EW 3 NTE SQ+2 46082.95
8274: S. Kietrys - L. Sulżycki, 14.0, ZP 16EW 3 NTN CJ= 40020.31
8274: S. Kietrys - L. Sulżycki, 14.0, ZP 17EW 2 SS CX+2 1707.42
8274: S. Kietrys - L. Sulżycki, 14.0, ZP 18EW 3 NTE CX= 40020.47
9270: J. Linkiewicz - B. Maryńczak, 9.0, ZP 1NS 2 HW SX+1 14028.52
9270: J. Linkiewicz - B. Maryńczak, 9.0, ZP 2NS 2 SN HX+3 20096.09
9270: J. Linkiewicz - B. Maryńczak, 9.0, ZP 3NS 6 HE CW= 14303.13
10265: S. Kamiński - J. Dziemidowicz, 7.5, ZP 13NS 6 C xN -1 20052.34
10265: S. Kamiński - J. Dziemidowicz, 7.5, ZP 14NS 2 DE CX+2 13015.63
10265: S. Kamiński - J. Dziemidowicz, 7.5, ZP 15NS 3 NTE SX= 4002.37
 +/-
 WYNIK44.23
 MIEJSCE214