Turniej na maksy

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 230: H. Nowacki - J. Kamiński, 7.5, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1229: B. Świątek - M. Sosiński, 19.0, WP 9EW 3 NTE D6-1 1003.13
1229: B. Świątek - M. Sosiński, 19.0, WP 10EW 3 NTS S2= 60030.71
2226: M. Szukała - P. Weymann, 30.0, WP/DS 11NS 3 NTE D4-1 5061.33
2226: M. Szukała - P. Weymann, 30.0, WP/DS 12NS 6 DE CK+1 94056.35
3231: W. Górny - W. Jachalski, 6.0, WP 17EW 1 NTE S4-2 10056.64
3231: W. Górny - W. Jachalski, 6.0, WP 18EW 3 NTE DK+1 43050.39
4228: T. Buchnajzer - T. Wasilewski, 12.0, WP 13NS 6 DE SA-1 10071.48
4228: T. Buchnajzer - T. Wasilewski, 12.0, WP 14NS 3 DE C8+1 13015.63
5236: M. Augustyn - J. Catlow, 4.0, WP 23EW 4 HS SQ+1 65050.39
5236: M. Augustyn - J. Catlow, 4.0, WP 24EW 6 NTE S4= 99078.91
6224: J. Sztuba - T. Dziadykiewicz, 2.0, WP 21NS 1 NTW D7+1 12067.97
6224: J. Sztuba - T. Dziadykiewicz, 2.0, WP 22NS 3 NTN S8-2 10010.55
8235: S. Piechocki - E. Rodziewicz-Bielewicz, 14.0, LB/WP 1NS 2 HE DA+1 14028.52
8235: S. Piechocki - E. Rodziewicz-Bielewicz, 14.0, LB/WP 2NS 2 SN H8= 11037.11
9222: E. Kubiak - W. Przybylski, 1.0, WP 5NS 3 SS CQ+1 17091.41
9222: E. Kubiak - W. Przybylski, 1.0, WP 6NS 3 HS DQ-2 10051.56
10221: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 19EW 3 NTW CJ+2 66088.67
10221: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 20EW 4 HE C4+1 65038.98
11234: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, LD 25NS 3 NTS DK+1 43096.88
11234: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, LD 26NS 3 NTS S3+4 72083.20
12233: J. Stachowiak-Kluz - J. Mścisz, 20.0, WP 7EW 4 HE C9+2 68041.27
12233: J. Stachowiak-Kluz - J. Mścisz, 20.0, WP 8EW 3 SN D3= 14036.72
13232: S. Masternak - M. Górny, 10.0, WP 3EW 6 HE DA-1 10031.25
13232: S. Masternak - M. Górny, 10.0, WP 4EW 3 NTS C3= 60018.41
 +/-
 WYNIK49.89
 MIEJSCE142