Turniej na maksy

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 118: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1103: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 1NS 2 S xN HK-2 3003.13
1103: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 2NS 2 SN H8= 11037.11
2104: M. Grabiec - B. Lesiecki, 19.0, MP 3NS 7 HW D3-2 20096.88
2104: M. Grabiec - B. Lesiecki, 19.0, MP 4NS 3 NTN CJ= 60081.59
3105: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 5NS 5 CE C3-2 10073.05
3105: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 6NS 3 DW C10+1 13034.38
4106: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 7NS 4 HE HA+2 68058.73
4106: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 8NS 3 SS CA= 14063.28
5107: W. Słowik - Z. Świderek, 15.0, MP 9NS 3 NTE D3= 60047.66
5107: W. Słowik - Z. Świderek, 15.0, MP 10NS 2 HS D6+1 14054.33
6108: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 11NS 3 NTW HK-2 10085.55
6108: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 12NS TD 50.00
7109: M. Kuczkowski - J. Mazur, 4.0, MP 13NS 5 DE C2= 60026.56
7109: M. Kuczkowski - J. Mazur, 4.0, MP 14NS 2 DE C6+1 11036.72
8110: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 15NS 3 CE SA= 11045.67
8110: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 16NS 2 DW CK-2 20067.19
9111: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 17NS 1 NTE S2-2 10043.36
9111: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 18NS 3 NTE DK+1 43049.61
10112: A. Stono - Z. Sacha, 12.0, PK/MP 19NS 3 SE D6+3 23053.52
10112: A. Stono - Z. Sacha, 12.0, PK/MP 20NS 6 HE CQ-1 10098.42
11113: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 21NS 3 NTW D3= 40024.61
11113: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 22NS 3 DS CK+1 13035.16
12114: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 23NS 1 H xxS H6+4 2320100.00
12114: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 24NS 6 DE HJ= 92048.05
13115: A. Kuchta - Z. Wróbel, 4.5, MP 25NS 2 NTN D6= 12058.98
13115: A. Kuchta - Z. Wróbel, 4.5, MP 26NS 3 DS D6+3 1703.13
14116: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP 27NS 3 NTE S2= 40049.52
14116: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP 28NS 4 HE SA= 4206.72
15117: M. Chodacki - P. Marcinowski, 12.0, MP/DS 29NS 3 NTN D5-2 2005.42
15117: M. Chodacki - P. Marcinowski, 12.0, MP/DS 30NS 3 NT xN S4+1 65093.61
 +/-
 WYNIK51.06
 MIEJSCE121