Turniej na maksy

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 117: M. Chodacki - P. Marcinowski, 12.0, MP/DS, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1104: M. Grabiec - B. Lesiecki, 19.0, MP 11NS 2 S xS S6-5 11000.78
1104: M. Grabiec - B. Lesiecki, 19.0, MP 12NS 6 H xW D8= 121012.70
2108: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 5NS 3 CE D4= 11030.47
2108: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 6NS 5 D xE CK-1 20092.97
3107: W. Słowik - Z. Świderek, 15.0, MP 19NS 4 SE DQ+1 65027.73
3107: W. Słowik - Z. Świderek, 15.0, MP 20NS 4 HW SA+1 65061.02
4114: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 15EW 3 NTE S5= 40097.63
4114: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 16EW 3 NTN SK= 40020.31
5110: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 13NS 5 D xE HK-1 20082.03
5110: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 14NS 4 C xN HJ-2 3002.34
6113: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 17NS 3 CW SA= 11012.11
6113: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 18NS 3 NTE D10+1 43049.61
7105: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 21NS 2 SW D7+2 17049.22
7105: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 22NS 5 DN CK= 40059.77
8116: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP 1NS 2 HW DA= 11061.72
8116: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP 2NS 2 SN C5+1 14061.72
9103: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 3EW 7 HE DA-2 2003.13
9103: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 4EW 4 SS H5-2 20074.80
10106: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 25EW 3 NTS D3-1 5075.78
10106: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 26EW 3 NTS S6+4 72016.80
11111: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 23EW 4 HS SQ+1 65050.39
11111: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 24EW 7 CE HJ-1 502.73
12109: M. Kuczkowski - J. Mazur, 4.0, MP 27EW 5 DW SA= 40050.48
12109: M. Kuczkowski - J. Mazur, 4.0, MP 28EW 4 SE H7= 42093.28
13112: A. Stono - Z. Sacha, 12.0, PK/MP 9EW 3 NTE D5= 60052.34
13112: A. Stono - Z. Sacha, 12.0, PK/MP 10EW 4 HS S2= 62016.93
14115: A. Kuchta - Z. Wróbel, 4.5, MP 7EW TD 99.00
14115: A. Kuchta - Z. Wróbel, 4.5, MP 8EW 3 SS D4+1 17014.84
15118: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 29EW 3 NTN D5-2 20094.58
15118: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 30EW 3 NT xN S4+1 6506.39
 +/-
 WYNIK45.79
 MIEJSCE197