Turniej na maksy

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 116: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1107: W. Słowik - Z. Świderek, 15.0, MP 3NS 3 NTE C9+2 66014.06
1107: W. Słowik - Z. Świderek, 15.0, MP 4NS 3 NTS C7-3 30011.61
2106: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 17NS 1 NTE S8+2 1503.52
2106: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 18NS 3 NTE DQ+2 46020.47
3113: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 13EW 5 C xN H9= 7503.52
3113: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 14EW 2 DE C8+1 11063.28
4109: M. Kuczkowski - J. Mazur, 4.0, MP 11NS 3 NTE HQ= 40014.84
4109: M. Kuczkowski - J. Mazur, 4.0, MP 12NS 5 S xN C2-1 20093.65
5112: A. Stono - Z. Sacha, 12.0, PK/MP 15NS 3 CE SJ= 11045.67
5112: A. Stono - Z. Sacha, 12.0, PK/MP 16NS 2 CN D6+2 13037.50
6104: M. Grabiec - B. Lesiecki, 19.0, MP 19NS 3 SE DQ+3 23053.52
6104: M. Grabiec - B. Lesiecki, 19.0, MP 20NS 5 HW C4+1 68016.54
7115: A. Kuchta - Z. Wróbel, 4.5, MP 29NS 2 NTN S8= 12023.84
7115: A. Kuchta - Z. Wróbel, 4.5, MP 30NS 4 HN SA= 42060.66
8117: M. Chodacki - P. Marcinowski, 12.0, MP/DS 1EW 2 HW DA= 11038.28
8117: M. Chodacki - P. Marcinowski, 12.0, MP/DS 2EW 2 SN C5+1 14038.28
9105: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 23EW 4 HS SJ+1 65050.39
9105: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 24EW 3 NTW D8+3 49028.13
10110: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 21EW 3 NTW D7-1 5013.67
10110: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 22EW 3 NTN D8+1 4305.08
11108: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 25EW 3 NTN D8-1 5075.78
11108: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 26EW 3 NTS S3+3 69052.73
12111: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 7EW 3 NTW D4+3 69068.25
12111: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 8EW 3 SS CA= 14036.72
13114: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 5EW 3 NTW S8-3 15011.72
13114: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 6EW 2 NTE S9+1 15078.52
14118: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 27EW 3 NTE S2= 40050.48
14118: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 28EW 4 HE SA= 42093.28
15103: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 9NS 3 NTE D5= 60047.66
15103: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 10NS 3 NTS C3-1 10033.47
 +/-
 WYNIK39.50
 MIEJSCE251