Turniej na maksy

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 114: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1111: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 9EW 3 NTE D5= 60052.34
1111: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 10EW 3 NTS H8+1 6305.12
2107: W. Słowik - Z. Świderek, 15.0, MP 7NS 4 HW D4+2 68058.73
2107: W. Słowik - Z. Świderek, 15.0, MP 8NS 4 SN HA-1 5020.70
3110: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 11NS 3 NTE DQ-3 15096.09
3110: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 12NS 6 HE SA+1 101030.95
4117: M. Chodacki - P. Marcinowski, 12.0, MP/DS 15NS 3 NTE S5= 4002.37
4117: M. Chodacki - P. Marcinowski, 12.0, MP/DS 16NS 3 NTN SK= 40079.69
5113: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 25NS 3 NTS DQ-1 5024.22
5113: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 26NS 3 NTS S3+4 72083.20
6115: A. Kuchta - Z. Wróbel, 4.5, MP 27EW 3 NTE S2-1 5015.60
6115: A. Kuchta - Z. Wróbel, 4.5, MP 28EW 2 NTW DQ+1 15058.30
7103: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 19EW 4 SE DQ+1 65072.27
7103: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 20EW 4 HW C4+1 65038.98
8108: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 17EW 3 HW S7-2 10056.64
8108: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 18EW 3 D xS H6-4 110095.67
9106: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 21EW 3 NTW D7= 40075.39
9106: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 22EW 3 NTS S6-3 15093.75
10109: M. Kuczkowski - J. Mazur, 4.0, MP 3EW 6 HW H5= 143096.88
10109: M. Kuczkowski - J. Mazur, 4.0, MP 4EW 3 NTS C3-2 20074.80
11112: A. Stono - Z. Sacha, 12.0, PK/MP 1EW 2 HW DA= 11038.28
11112: A. Stono - Z. Sacha, 12.0, PK/MP 2EW 3 CW SK-3 15020.70
12118: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 23EW 1 H xxS H6+4 23200.00
12118: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 24EW 6 DE HJ= 92051.95
13116: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP 5NS 3 NTW S8-3 15088.28
13116: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP 6NS 2 NTE S9+1 15021.48
14105: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 29NS 3 NTN D6-1 10013.18
14105: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 30NS 4 HS SA+1 45082.95
15104: M. Grabiec - B. Lesiecki, 19.0, MP 13NS 5 DE SA= 60026.56
15104: M. Grabiec - B. Lesiecki, 19.0, MP 14NS 2 DE S7-1 5074.61
 +/-
 WYNIK51.66
 MIEJSCE110