Turniej na maksy

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 112: A. Stono - Z. Sacha, 12.0, PK/MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1108: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 7NS 4 HE D5+2 68058.73
1108: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 8NS 2 DW SK-1 5036.72
2115: A. Kuchta - Z. Wróbel, 4.5, MP 11NS 3 HE DQ-2 10085.55
2115: A. Kuchta - Z. Wróbel, 4.5, MP 12NS 6 HE SA+1 101030.95
3111: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 21NS 3 NTE D3= 40024.61
3111: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 22NS 3 NTN CK-1 5019.92
4113: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 23EW 4 HS H4+2 68010.55
4113: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 24EW 6 NTE C3= 99078.91
5116: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP 15EW 3 CE SJ= 11054.33
5116: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP 16EW 2 CN D6+2 13062.50
6106: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 13EW 5 D xE C9= 75095.31
6106: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 14EW 4 HW CK-2 10010.16
7104: M. Grabiec - B. Lesiecki, 19.0, MP 17EW 1 NTE S8+1 12091.80
7104: M. Grabiec - B. Lesiecki, 19.0, MP 18EW 3 NTE DQ= 40020.47
8107: W. Słowik - Z. Świderek, 15.0, MP 29EW 3 NTN CK+2 6608.33
8107: W. Słowik - Z. Świderek, 15.0, MP 30EW 1 NTS SA+3 18066.47
9110: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 27EW 3 NTE S2-1 5015.60
9110: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 28EW 3 NTE D4= 40082.01
10118: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 19EW 3 SE D6+3 23046.48
10118: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 20EW 6 HE CQ-1 1001.58
11114: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 1NS 2 HW DA= 11061.72
11114: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 2NS 3 CW SK-3 15079.30
12103: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 25NS 5 CN DA-1 5024.22
12103: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 26NS 3 NTS S5+3 69047.27
13117: M. Chodacki - P. Marcinowski, 12.0, MP/DS 9NS 3 NTE D5= 60047.66
13117: M. Chodacki - P. Marcinowski, 12.0, MP/DS 10NS 4 HS S2= 62083.07
14109: M. Kuczkowski - J. Mazur, 4.0, MP 5EW 3 SS CQ-1 10062.11
14109: M. Kuczkowski - J. Mazur, 4.0, MP 6EW 3 NTW S3= 60087.11
15105: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 3NS 6 HW C7-1 10068.75
15105: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 4NS 3 NTS CJ-1 10042.00
 +/-
 WYNIK50.14
 MIEJSCE137