Turniej na maksy

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 111: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1114: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 9NS 3 NTE D5= 60047.66
1114: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 10NS 3 NTS H8+1 63094.88
2110: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 19NS 3 SE DQ+2 20068.36
2110: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 20NS 5 HW C4= 65061.02
3112: A. Stono - Z. Sacha, 12.0, PK/MP 21EW 3 NTE D3= 40075.39
3112: A. Stono - Z. Sacha, 12.0, PK/MP 22EW 3 NTN CK-1 5080.08
4115: A. Kuchta - Z. Wróbel, 4.5, MP 13EW 5 CN SK= 6009.77
4115: A. Kuchta - Z. Wróbel, 4.5, MP 14EW 3 DE C8+1 13084.38
5105: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 11EW 3 NTE DQ-1 5038.67
5105: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 12EW 7 DW H10= 144093.65
6103: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 15EW 3 CW SQ+1 13079.92
6103: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 16EW 4 SS C2-1 5094.92
7106: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 27EW 3 NTE S2-1 5015.60
7106: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 28EW 2 HE D6+1 14050.00
8109: M. Kuczkowski - J. Mazur, 4.0, MP 25EW 2 NTS D3= 12041.02
8109: M. Kuczkowski - J. Mazur, 4.0, MP 26EW 3 NTS S3+2 66076.56
9118: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 17EW 1 NTE S2-2 10056.64
9118: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 18EW 3 NTE DK+1 43050.39
10113: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 29NS 3 NTN S8+1 63067.44
10113: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 30NS 3 HS SK+2 20036.43
11117: M. Chodacki - P. Marcinowski, 12.0, MP/DS 23NS 4 HS SQ+1 65049.61
11117: M. Chodacki - P. Marcinowski, 12.0, MP/DS 24NS 7 CE HJ-1 5097.27
12116: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP 7NS 3 NTW D4+3 69031.75
12116: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP 8NS 3 SS CA= 14063.28
13108: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 3EW 6 HW D3-1 10031.25
13108: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 4EW 3 NTS CJ= 60018.41
14104: M. Grabiec - B. Lesiecki, 19.0, MP 1NS 2 HW DA= 11061.72
14104: M. Grabiec - B. Lesiecki, 19.0, MP 2NS 2 SN H8+2 17087.11
15107: W. Słowik - Z. Świderek, 15.0, MP 5NS 3 CE SA= 11030.47
15107: W. Słowik - Z. Świderek, 15.0, MP 6NS 5 DW D7-1 10077.73
 +/-
 WYNIK59.05
 MIEJSCE26