Turniej na maksy

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 110: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1109: M. Kuczkowski - J. Mazur, 4.0, MP 17NS 3 SS D9= 14067.58
1109: M. Kuczkowski - J. Mazur, 4.0, MP 18NS 3 NTE DK= 40079.53
2111: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 19EW 3 SE DQ+2 20031.64
2111: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 20EW 5 HW C4= 65038.98
3114: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 11EW 3 NTE DQ-3 1503.91
3114: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 12EW 6 HE SA+1 101069.05
4104: M. Grabiec - B. Lesiecki, 19.0, MP 9EW 3 NTE D5= 60052.34
4104: M. Grabiec - B. Lesiecki, 19.0, MP 10EW 3 NTS S2+1 6305.12
5117: M. Chodacki - P. Marcinowski, 12.0, MP/DS 13EW 5 D xE HK-1 20017.97
5117: M. Chodacki - P. Marcinowski, 12.0, MP/DS 14EW 4 C xN HJ-2 30097.66
6105: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 25EW 3 NTN HJ-1 5075.78
6105: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 26EW 3 NTS S3+3 69052.73
7108: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 23EW 4 HS H4+1 65050.39
7108: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 24EW 6 NTE S4= 99078.91
8118: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 15EW 3 CE SA= 11054.33
8118: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 16EW 2 DW CK-2 20032.81
9112: A. Stono - Z. Sacha, 12.0, PK/MP 27NS 3 NTE S2-1 5084.40
9112: A. Stono - Z. Sacha, 12.0, PK/MP 28NS 3 NTE D4= 40017.99
10116: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP 21NS 3 NTW D7-1 5086.33
10116: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP 22NS 3 NTN D8+1 43094.92
11115: A. Kuchta - Z. Wróbel, 4.5, MP 5NS 3 NTW S8= 4009.38
11115: A. Kuchta - Z. Wróbel, 4.5, MP 6NS 3 HS D2-2 10051.56
12107: W. Słowik - Z. Świderek, 15.0, MP 1EW 2 HW DA= 11038.28
12107: W. Słowik - Z. Świderek, 15.0, MP 2EW 3 NTW SA-1 5085.16
13103: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 29NS 3 NTN C2+1 63067.44
13103: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 30NS 3 C xE SJ-3 50090.70
14106: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 3NS 6 HW C7-1 10068.75
14106: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 4NS 3 NT xxS D4-2 10000.01
15113: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 7NS 6 HW D4= 14309.13
15113: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 8NS 5 D xW SK-1 10041.02
 +/-
 WYNIK51.79
 MIEJSCE109