Turniej na maksy

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 109: M. Kuczkowski - J. Mazur, 4.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1110: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 17EW 3 SS D9= 14032.42
1110: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 18EW 3 NTE DK= 40020.47
2113: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 9EW 3 NTE D6= 60052.34
2113: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 10EW 4 HN SJ= 62016.93
3103: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 7EW 4 HE C9+2 68041.27
3103: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 8EW 2 SS H7+1 14036.72
4116: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP 11EW 3 NTE HQ= 40085.16
4116: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP 12EW 5 S xN C2-1 2006.35
5104: M. Grabiec - B. Lesiecki, 19.0, MP 23EW 4 HS DA+2 68010.55
5104: M. Grabiec - B. Lesiecki, 19.0, MP 24EW 6 NTE S4= 99078.91
6107: W. Słowik - Z. Świderek, 15.0, MP 21EW 2 NTW D7+2 18055.08
6107: W. Słowik - Z. Świderek, 15.0, MP 22EW 4 HN S8= 42019.14
7118: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 13EW 5 DE C2= 60073.44
7118: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 14EW 2 DE C6+1 11063.28
8111: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 25NS 2 NTS D3= 12058.98
8111: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 26NS 3 NTS S3+2 66023.44
9115: A. Kuchta - Z. Wróbel, 4.5, MP 19NS 4 SE DQ+1 65027.73
9115: A. Kuchta - Z. Wróbel, 4.5, MP 20NS 5 HE C2= 65061.02
10114: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 3NS 6 HW H5= 14303.13
10114: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 4NS 3 NTS C3-2 20025.20
11106: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 29EW 3 NTN C2= 60059.69
11106: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 30EW 4 HS SK= 42039.34
12117: M. Chodacki - P. Marcinowski, 12.0, MP/DS 27NS 5 DW SA= 40049.52
12117: M. Chodacki - P. Marcinowski, 12.0, MP/DS 28NS 4 SE H7= 4206.72
13105: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 1NS 2 HW DA= 11061.72
13105: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 2NS 1 NTW S7-2 10025.39
14112: A. Stono - Z. Sacha, 12.0, PK/MP 5NS 3 SS CQ-1 10037.89
14112: A. Stono - Z. Sacha, 12.0, PK/MP 6NS 3 NTW S3= 60012.89
15108: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 15NS 3 CE SQ= 11045.67
15108: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 16NS 3 NTS D3+1 43094.14
 +/-
 WYNIK40.82
 MIEJSCE240