Turniej na maksy

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 106: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1113: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 5EW 4 S xS CQ-3 800100.00
1113: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 6EW 3 NTW S3+1 63093.36
2116: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP 17EW 1 NTE S8+2 15096.48
2116: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP 18EW 3 NTE DQ+2 46079.53
3104: M. Grabiec - B. Lesiecki, 19.0, MP 15EW 1 NTE S5= 9027.95
3104: M. Grabiec - B. Lesiecki, 19.0, MP 16EW 1 SS D3+2 14052.73
4118: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 7EW 4 HE HA+2 68041.27
4118: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 8EW 3 SS CA= 14036.72
5108: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 19NS 3 SE DQ+2 20068.36
5108: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 20NS 4 HW C5+1 65061.02
6112: A. Stono - Z. Sacha, 12.0, PK/MP 13NS 5 D xE C9= 7504.69
6112: A. Stono - Z. Sacha, 12.0, PK/MP 14NS 4 HW CK-2 10089.84
7111: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 27NS 3 NTE S2-1 5084.40
7111: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 28NS 2 HE D6+1 14050.00
8103: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 23EW 4 HS DA+1 65050.39
8103: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 24EW 7 DW S5-1 502.73
9114: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 21NS 3 NTW D7= 40024.61
9114: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 22NS 3 NTS S6-3 1506.25
10117: M. Chodacki - P. Marcinowski, 12.0, MP/DS 25NS 3 NTS D3-1 5024.22
10117: M. Chodacki - P. Marcinowski, 12.0, MP/DS 26NS 3 NTS S6+4 72083.20
11109: M. Kuczkowski - J. Mazur, 4.0, MP 29NS 3 NTN C2= 60040.31
11109: M. Kuczkowski - J. Mazur, 4.0, MP 30NS 4 HS SK= 42060.66
12105: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 9NS 3 NTE D2= 60047.66
12105: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 10NS 3 NTS D5= 60069.29
13107: W. Słowik - Z. Świderek, 15.0, MP 11EW 3 NTE H9-1 5038.67
13107: W. Słowik - Z. Świderek, 15.0, MP 12EW 6 DW C4+1 94043.65
14110: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 3EW 6 HW C7-1 10031.25
14110: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 4EW 3 NT xxS D4-2 100099.99
15115: A. Kuchta - Z. Wróbel, 4.5, MP 1EW 2 SN HK-2 10018.75
15115: A. Kuchta - Z. Wróbel, 4.5, MP 2EW 2 SN D9+1 14038.28
 +/-
 WYNIK52.21
 MIEJSCE102