Turniej na maksy

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 105: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1115: A. Kuchta - Z. Wróbel, 4.5, MP EW 2 HN DA= 1107.09
1115: A. Kuchta - Z. Wróbel, 4.5, MP EW 3 NTN SK= 40020.31
2103: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP EW 5 D xE C9= 75095.31
2103: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP EW 3 CS D6-2 10047.66
3118: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP EW 5 CE C3-2 10026.95
3118: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP EW 3 DW C10+1 13065.63
4107: W. Słowik - Z. Świderek, 15.0, MP NS 1 NTE S6-2 10043.36
4107: W. Słowik - Z. Świderek, 15.0, MP NS 3 NTE DK+1 43049.61
5111: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK NS 3 NTE DQ-1 5061.33
5111: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK NS 7 DW H10= 14406.35
6110: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP NS 3 NTN HJ-1 5024.22
6110: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP NS 3 NTS S3+3 69047.27
7117: M. Chodacki - P. Marcinowski, 12.0, MP/DS EW 2 SW D7+2 17050.78
7117: M. Chodacki - P. Marcinowski, 12.0, MP/DS EW 5 DN CK= 40040.23
8113: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP NS 3 NT xS SJ-5 11001.17
8113: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP NS 4 HW SA+1 65061.02
9116: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP NS 4 HS SJ+1 65049.61
9116: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP NS 3 NTW D8+3 49071.88
10108: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP NS 3 NTE S2-1 5084.40
10108: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP NS 3 NTE D9-3 15088.53
11104: M. Grabiec - B. Lesiecki, 19.0, MP NS 4 HE D3+2 68058.73
11104: M. Grabiec - B. Lesiecki, 19.0, MP NS 3 SS D5= 14063.28
12106: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP EW 3 NTE D2= 60052.34
12106: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP EW 3 NTS D5= 60030.71
13109: M. Kuczkowski - J. Mazur, 4.0, MP EW 2 HW DA= 11038.28
13109: M. Kuczkowski - J. Mazur, 4.0, MP EW 1 NTW S7-2 10074.61
14114: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP EW 3 NTN D6-1 10086.82
14114: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP EW 4 HS SA+1 45017.05
15112: A. Stono - Z. Sacha, 12.0, PK/MP EW 6 HW C7-1 10031.25
15112: A. Stono - Z. Sacha, 12.0, PK/MP EW 3 NTS CJ-1 10058.00
 +/-
 WYNIK48.46
 MIEJSCE166