Turniej na maksy

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 103: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1118: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 1EW 2 S xN HK-2 30096.88
1118: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 2EW 2 SN H8= 11062.89
2105: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 13NS 5 D xE C9= 7504.69
2105: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 14NS 3 CS D6-2 10052.34
3109: M. Kuczkowski - J. Mazur, 4.0, MP 7NS 4 HE C9+2 68058.73
3109: M. Kuczkowski - J. Mazur, 4.0, MP 8NS 2 SS H7+1 14063.28
4108: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 21NS 3 NTW D7+1 4303.52
4108: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 22NS 4 DN C3= 13035.16
5115: A. Kuchta - Z. Wróbel, 4.5, MP 17EW 1 NTE S3-2 10056.64
5115: A. Kuchta - Z. Wróbel, 4.5, MP 18EW 3 NTE DK+1 43050.39
6111: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 15NS 3 CW SQ+1 13020.08
6111: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 16NS 4 SS C2-1 505.08
7114: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 19NS 4 SE DQ+1 65027.73
7114: B. Krawczyk - R. Skotarski, 17.0, MP 20NS 4 HW C4+1 65061.02
8106: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 23NS 4 HS DA+1 65049.61
8106: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 24NS 7 DW S5-1 5097.27
9117: M. Chodacki - P. Marcinowski, 12.0, MP/DS 3NS 7 HE DA-2 20096.88
9117: M. Chodacki - P. Marcinowski, 12.0, MP/DS 4NS 4 SS H5-2 20025.20
10104: M. Grabiec - B. Lesiecki, 19.0, MP 5EW 3 CE D4= 11069.53
10104: M. Grabiec - B. Lesiecki, 19.0, MP 6EW 5 D xE CK-1 2007.03
11107: W. Słowik - Z. Świderek, 15.0, MP 27EW 3 NTE S6= 40050.48
11107: W. Słowik - Z. Świderek, 15.0, MP 28EW 3 NTW D4-1 5030.44
12112: A. Stono - Z. Sacha, 12.0, PK/MP 25EW 5 CN DA-1 5075.78
12112: A. Stono - Z. Sacha, 12.0, PK/MP 26EW 3 NTS S5+3 69052.73
13110: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 29EW 3 NTN C2+1 63032.56
13110: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 30EW 3 C xE SJ-3 5009.30
14113: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 11EW 1 S xS DK-3 50091.80
14113: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 12EW 6 H xxE SA+1 182099.99
15116: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP 9EW 3 NTE D5= 60052.34
15116: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP 10EW 3 NTS C3-1 10066.53
 +/-
 WYNIK50.20
 MIEJSCE135