Turniej na maksy

Czwartek, 20 lipca 2017

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 6: A. Lasota - R. Urbański, 6.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
114: Z. Przeginiak - E. Somogyi, 5.5, MP 11NS 4 SE C2= 4204.55
114: Z. Przeginiak - E. Somogyi, 5.5, MP 12NS 3 SE H3-1 5089.67
15: B. Batkiewicz - M. Heichel, 12.0, MP 21NS 4 SS CJ-1 10081.82
15: B. Batkiewicz - M. Heichel, 12.0, MP 22NS 4 HN S5+1 45063.64
22: A. Jeż - M. Moryto, 9.0, MP 5EW 2 SW HK= 11054.55
22: A. Jeż - M. Moryto, 9.0, MP 6EW 6 HxS CK= 12100.00
213: W. Klapper - T. Bisping, 26.0, SL/MP 17NS 3 NTN C2-1 5018.18
213: W. Klapper - T. Bisping, 26.0, SL/MP 18NS 6 HW CK-2 100100.00
311: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 23EW 2 SE HK= 11081.82
311: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 24EW 4 SE S3-1 5013.64
410: M. Haldenby - C. Haldenby, 10.0, GBR 25EW 4 HE CA+1 65081.82
410: M. Haldenby - C. Haldenby, 10.0, GBR 26EW 4 SN C5-3 300100.00
516: A. Jurkiewicz - M. Nanke, 10.0, MP 1NS 3 DS D7= 11081.82
516: A. Jurkiewicz - M. Nanke, 10.0, MP 2NS 3 SW C8+1 17072.73
51: K. Michałek - T. Garbacik, 19.0, SL/MP 9EW 3 HW D2+2 20054.55
51: K. Michałek - T. Garbacik, 19.0, SL/MP 10EW 3 CN ST+1 13036.36
63: Z. Gruszecki - J. Jurczyński, 6.5, MP 7EW 3 HN C6= 14068.18
63: Z. Gruszecki - J. Jurczyński, 6.5, MP 8EW 2 SN C6= 1109.09
67: H. Leskiewicz-Łazarska - Z. Sagan, 12.0, MP 15NS 3 CE S9+2 1509.09
67: H. Leskiewicz-Łazarska - Z. Sagan, 12.0, MP 16NS 4 SW HK= 62050.00
64: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 19EW 3 CW SK= 11045.45
64: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 20EW 6 CN D8+1 13900.00
712: H. Samborek - M. Pietrzak, 4.0, MP 3NS 4 HxS SQ-1 10036.36
712: H. Samborek - M. Pietrzak, 4.0, MP 4NS 2 NTS H4-1 10013.64
89: W. Rybka - J. Natorski, 9.0, MP 13EW 2 NTS D5+3 21054.55
89: W. Rybka - J. Natorski, 9.0, MP 14EW 4 HN S6= 4204.55
 +/-
 WYNIK47.16
 MIEJSCE18