Turniej na maksy

Czwartek, 20 lipca 2017

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
13: Z. Gruszecki - J. Jurczyński, 6.5, MP 5EW 2 SW HK-1 5027.27
13: Z. Gruszecki - J. Jurczyński, 6.5, MP 6EW 4 HS HK+1 45036.36
14: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 25EW 2 HW CK+2 17036.36
14: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 26EW 3 DN S5= 11068.18
213: W. Klapper - T. Bisping, 26.0, SL/MP 11EW 4 SW D8-1 5045.45
213: W. Klapper - T. Bisping, 26.0, SL/MP 12EW 3 HW SA= 14040.08
216: A. Jurkiewicz - M. Nanke, 10.0, MP 19EW 3 SN H4-1 5036.36
216: A. Jurkiewicz - M. Nanke, 10.0, MP 20EW 6 HN D9-2 20090.91
314: Z. Przeginiak - E. Somogyi, 5.5, MP 13NS 5 CS D5-1 10013.64
314: Z. Przeginiak - E. Somogyi, 5.5, MP 14NS 3 HN S7-1 5036.36
36: A. Lasota - R. Urbański, 6.5, MP 23NS 2 SE HK= 11018.18
36: A. Lasota - R. Urbański, 6.5, MP 24NS 4 SE S3-1 5086.36
47: H. Leskiewicz-Łazarska - Z. Sagan, 12.0, MP 3NS 4 SE HK-2 20059.09
47: H. Leskiewicz-Łazarska - Z. Sagan, 12.0, MP 4NS 2 HE SQ-1 10027.27
58: L. Faber - H. Święch, 10.0, MP 7NS 4 HN D6-1 1009.09
58: L. Faber - H. Święch, 10.0, MP 8NS 3 DE HT+1 13036.36
512: H. Samborek - M. Pietrzak, 4.0, MP 15NS 3 NTE DA-2 10077.27
512: H. Samborek - M. Pietrzak, 4.0, MP 16NS 4 HN SK= 42063.64
75: B. Batkiewicz - M. Heichel, 12.0, MP 1NS 3 DS CK-1 5045.45
75: B. Batkiewicz - M. Heichel, 12.0, MP 2NS 4 SW CT= 42031.82
72: A. Jeż - M. Moryto, 9.0, MP 17EW 3 DN HT= 11072.73
72: A. Jeż - M. Moryto, 9.0, MP 18EW 6 SE CA+1 101081.82
810: M. Haldenby - C. Haldenby, 10.0, GBR 9EW 4 HW D5+1 65090.91
810: M. Haldenby - C. Haldenby, 10.0, GBR 10EW 2 SW H9= 11054.55
81: K. Michałek - T. Garbacik, 19.0, SL/MP 21EW 4 SS CJ-1 10018.18
81: K. Michałek - T. Garbacik, 19.0, SL/MP 22EW 2 SxW DA= 67090.91
 +/-
 WYNIK49.79
 MIEJSCE11