Turniej na maksy

Wtorek, 18 lipca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 9: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
16: F. Zarzecki - J. Pawlicki, 18.0, DS 9EW 3 NTE S7-3 3001.39
16: F. Zarzecki - J. Pawlicki, 18.0, DS 10EW 2 SE D7= 11070.83
216: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 5NS 2 DW D3-1 5072.22
216: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 6NS 2 HN C3= 11022.22
315: J. Krystecki - B. Mazur, 16.0, DS 21NS 4 SN H5= 62051.39
315: J. Krystecki - B. Mazur, 16.0, DS 22NS 3 NTN CJ= 40070.83
412: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 15NS 5 DW SA-1 5063.89
412: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 16NS 3 NTE H3= 60011.11
514: J. Marcinkowski - M. Marcinkowski, 5.0, DS 13EW 2 SW CA+1 14066.63
514: J. Marcinkowski - M. Marcinkowski, 5.0, DS 14EW 4 SN H3+3 51086.27
63: S. Wachel - A. Skorupa, 10.0, DS 23NS 4 SW D10= 6200.00
63: S. Wachel - A. Skorupa, 10.0, DS 24NS 4 HE D9= 42075.00
75: G. Debita - A. Pliszczyński, 8.0, DS 19NS 2 SS CA+2 17030.56
75: G. Debita - A. Pliszczyński, 8.0, DS 20NS 4 SN H4+1 65095.83
87: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 25NS 3 SS CQ-2 1005.56
87: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 26NS 2 SN D8= 11079.17
1011: J. Piernikowski - S. Zagórski, 9.5, DS 1EW 6 NTW HJ+1 102050.00
1011: J. Piernikowski - S. Zagórski, 9.5, DS 2EW 4 SE CA+1 45077.78
1113: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 27EW 6 SE CA-2 1005.95
1113: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 28EW 2 SW HA= 11017.88
121: R. Księżopolski - K. Bednarek, 13.0, DS 7EW 3 NT xN S7-2 50097.22
121: R. Księżopolski - K. Bednarek, 13.0, DS 8EW 4 HW D8-1 5038.89
1317: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 11EW 2 NTN D3+2 1809.19
1317: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 12EW 2 NTE D8-2 10028.84
144: L. Kostecki - A. Litwiński, 10.0, DS 3NS 2 SN D7+2 17020.83
144: L. Kostecki - A. Litwiński, 10.0, DS 4NS 3 HW H4+1 1702.78
 +/-
 WYNIK44.32
 MIEJSCE59