Turniej na maksy

Wtorek, 18 lipca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 8: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
116: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 3NS 4 SN DK+1 45091.67
116: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 4NS 2 HW DA-2 20088.89
215: J. Krystecki - B. Mazur, 16.0, DS 19NS 4 SS CA= 42073.61
215: J. Krystecki - B. Mazur, 16.0, DS 20NS 2 SN S2+3 20045.83
311: J. Piernikowski - S. Zagórski, 9.5, DS 13NS 2 SW CA+1 14033.37
311: J. Piernikowski - S. Zagórski, 9.5, DS 14NS 7 SN H6= 151081.74
413: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 11EW 1 C xW DA-4 8001.63
413: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 12EW 2 HW CJ-1 5048.49
52: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 21NS 5 C xE SK-3 50020.83
52: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 22NS 3 NTN SA-2 1002.78
64: L. Kostecki - A. Litwiński, 10.0, DS 17NS 4 HW H7+2 48072.22
64: L. Kostecki - A. Litwiński, 10.0, DS 18NS 4 HS DA= 62012.50
76: F. Zarzecki - J. Pawlicki, 18.0, DS 23NS 1 NT xS S7= 18097.22
76: F. Zarzecki - J. Pawlicki, 18.0, DS 24NS 4 HE SK= 42075.00
910: S. Greszta - A. Bojda, 1.5, OP/- 27EW 6 HW D6-2 1005.95
910: S. Greszta - A. Bojda, 1.5, OP/- 28EW 1 NTE S5+2 15037.15
1012: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 25EW 3 SS CQ= 14056.94
1012: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 26EW 2 SN H2= 11020.83
1114: J. Marcinkowski - M. Marcinkowski, 5.0, DS 5EW 3 CN D8-1 10058.33
1114: J. Marcinkowski - M. Marcinkowski, 5.0, DS 6EW 2 HN DA-2 100100.00
1217: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 9EW 3 NTE S7-2 2008.33
1217: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 10EW 2 SE D7= 11070.83
133: S. Wachel - A. Skorupa, 10.0, DS 1NS 7 NTW HJ= 152012.31
133: S. Wachel - A. Skorupa, 10.0, DS 2NS 4 SE CA+1 45022.22
145: G. Debita - A. Pliszczyński, 8.0, DS 7EW 1 NTW DJ-2 2001.39
145: G. Debita - A. Pliszczyński, 8.0, DS 8EW 4 HW D8-2 10012.50
 +/-
 WYNIK44.33
 MIEJSCE58