Turniej na maksy

Wtorek, 18 lipca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 60: J. Skirło - J. Jabłoński, 5.0, SL, SL/53

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
145: Z. Krzemiński - E. Gabryś, 17.0, SL 1NS 3 NTW HJ+4 52084.26
145: Z. Krzemiński - E. Gabryś, 17.0, SL 2NS 4 SW HJ+1 45022.22
246: J. Łobos (A) - J. Raev, 0.0, 3NS 4 SN DK+1 45091.67
246: J. Łobos (A) - J. Raev, 0.0, 4NS 1 NTW CJ-1 10062.50
347: G. Bremer (A) - J. Kamiński, 1.0, -/SL 5NS 3 SS DJ-2 20016.67
347: G. Bremer (A) - J. Kamiński, 1.0, -/SL 6NS 3 NTN D8+1 43070.83
448: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 7NS 2 DN C9-1 10023.61
448: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 8NS 4 HW D8= 42022.22
549: J. Pudlik - W. Wnętrzak, 11.0, SL 9NS 3 NTE S7+1 63011.11
549: J. Pudlik - W. Wnętrzak, 11.0, SL 10NS 2 SE D7+2 1705.56
650: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 11NS 2 HN S5= 11042.44
650: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 12NS 4 H xW CJ-2 30096.85
751: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL 13NS 2 SW CA+1 14033.37
751: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL 14NS 6 SN H6+1 101043.95
852: S. Bujdo - A. Zabiegała, 2.0, SL/- 15NS 5 C xW SK-1 10088.89
852: S. Bujdo - A. Zabiegała, 2.0, SL/- 16NS 3 NTW CK= 60011.11
953: S. Bujdo - J. Sibik, 3.5, SL 17NS 5 SS CK-3 15094.44
953: S. Bujdo - J. Sibik, 3.5, SL 18NS 6 NTN S4= 144095.83
1054: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 19NS 4 SS CA= 42073.61
1054: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 20NS 4 SN H6-1 1005.56
1155: K. Kempa - D. Potuszyński, 6.0, SL 21NS 4 SN H5= 62051.39
1155: K. Kempa - D. Potuszyński, 6.0, SL 22NS 3 DS S4+1 13029.17
1256: J. Prijma - J. Michalski, 10.0, SL 23NS 2 HE C7= 11083.33
1256: J. Prijma - J. Michalski, 10.0, SL 24NS 4 S xS HK-4 8000.00
1357: A. Wszelaczyńska (A) - J. Wszelaczyński, 0.0, 25NS 3 CW S6-1 10022.22
1357: A. Wszelaczyńska (A) - J. Wszelaczyński, 0.0, 26NS 3 NTS D4-3 3009.72
 +/-
 WYNIK45.87
 MIEJSCE50