Turniej na maksy

Wtorek, 18 lipca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 59: L. Połowczuk (A) - W. Zgóra, 0.0, , SL/53

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
148: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 3NS 3 SN D7+2 20033.33
148: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 4NS 1 NTW CJ= 9037.50
249: J. Pudlik - W. Wnętrzak, 11.0, SL 5NS 2 HN D5-1 10041.67
249: J. Pudlik - W. Wnętrzak, 11.0, SL 6NS 3 NT xS S6+1 65091.67
350: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 7NS 2 DN C10-1 10023.61
350: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 8NS 4 HW D8= 42022.22
451: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL 9NS 2 NTE CJ+2 18033.33
451: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL 10NS 2 SE D7= 11029.17
552: S. Bujdo - A. Zabiegała, 2.0, SL/- 11NS 4 NTN H6= 43093.83
552: S. Bujdo - A. Zabiegała, 2.0, SL/- 12NS 3 CS CA= 11086.27
653: S. Bujdo - J. Sibik, 3.5, SL 13NS 2 SE D8+1 14033.37
653: S. Bujdo - J. Sibik, 3.5, SL 14NS 2 SN DJ+5 2600.12
754: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 15NS 5 DW SK-1 5063.89
754: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 16NS 3 NTE H8+1 6304.17
855: K. Kempa - D. Potuszyński, 6.0, SL 17NS 6 HW DK= 98023.61
855: K. Kempa - D. Potuszyński, 6.0, SL 18NS 3 NTN D8+1 63018.06
956: J. Prijma - J. Michalski, 10.0, SL 19NS 4 SS H6= 42073.61
956: J. Prijma - J. Michalski, 10.0, SL 20NS 4 SN HJ-1 1005.56
1057: A. Wszelaczyńska (A) - J. Wszelaczyński, 0.0, 21NS 3 NTN CK+1 63080.56
1057: A. Wszelaczyńska (A) - J. Wszelaczyński, 0.0, 22NS 3 NTN CJ+2 46093.06
1145: Z. Krzemiński - E. Gabryś, 17.0, SL 23NS 2 SW C10+2 17027.78
1145: Z. Krzemiński - E. Gabryś, 17.0, SL 24NS 4 HE SK+1 45033.33
1246: J. Łobos (A) - J. Raev, 0.0, 25NS 3 DE SK-3 30091.67
1246: J. Łobos (A) - J. Raev, 0.0, 26NS 3 SN DJ-1 10041.67
1347: G. Bremer (A) - J. Kamiński, 1.0, -/SL 1NS 6 NTE CJ+1 102050.00
1347: G. Bremer (A) - J. Kamiński, 1.0, -/SL 2NS 4 SE CQ+1 45022.22
 +/-
 WYNIK44.43
 MIEJSCE56