Turniej na maksy

Wtorek, 18 lipca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 58: M. Niedbach - G. Panek, 5.5, SL, SL/53

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
151: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL 7EW 2 DN D5-1 10076.39
151: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL 8EW 6 HW D8-2 10012.50
252: S. Bujdo - A. Zabiegała, 2.0, SL/- 9EW 3 HW SQ-1 10016.67
252: S. Bujdo - A. Zabiegała, 2.0, SL/- 10EW 3 SE D7-2 20020.83
353: S. Bujdo - J. Sibik, 3.5, SL 11EW 1 C xW DA-4 8001.63
353: S. Bujdo - J. Sibik, 3.5, SL 12EW 3 NTE D3-2 10028.84
454: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 13EW 3 NTW D3-2 2000.12
454: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 14EW 7 SN H3= 151018.26
555: K. Kempa - D. Potuszyński, 6.0, SL 15EW 4 DW SK= 13076.39
555: K. Kempa - D. Potuszyński, 6.0, SL 16EW 3 NTW C4-1 10027.78
656: J. Prijma - J. Michalski, 10.0, SL 17EW 6 S xS H8-3 50040.28
656: J. Prijma - J. Michalski, 10.0, SL 18EW 1 H xE CQ-3 50094.44
757: A. Wszelaczyńska (A) - J. Wszelaczyński, 0.0, 19EW 1 SS CA+1 11094.44
757: A. Wszelaczyńska (A) - J. Wszelaczyński, 0.0, 20EW 2 SN CA+2 17066.67
845: Z. Krzemiński - E. Gabryś, 17.0, SL 21EW 4 SS H5= 62048.61
845: Z. Krzemiński - E. Gabryś, 17.0, SL 22EW 3 NTN CJ-1 5087.50
946: J. Łobos (A) - J. Raev, 0.0, 23EW 4 SW C6-1 1006.94
946: J. Łobos (A) - J. Raev, 0.0, 24EW 6 HE SK-2 1000.00
1047: G. Bremer (A) - J. Kamiński, 1.0, -/SL 25EW 3 DE SA-3 3008.33
1047: G. Bremer (A) - J. Kamiński, 1.0, -/SL 26EW 4 C xS D5-3 800100.00
1148: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 1EW 7 NTW HJ= 152087.69
1148: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 2EW 6 SW SA-1 502.78
1249: J. Pudlik - W. Wnętrzak, 11.0, SL 3EW 4 SN D7= 42040.28
1249: J. Pudlik - W. Wnętrzak, 11.0, SL 4EW 3 NTW CJ-3 3002.78
1350: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 5EW 3 NT xN C2-2 500100.00
1350: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 6EW 3 NTN D7+2 46023.61
 +/-
 WYNIK41.68
 MIEJSCE66