Turniej na maksy

Wtorek, 18 lipca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 54: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/-, SL/53

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
153: S. Bujdo - J. Sibik, 3.5, SL 9EW 3 S xS HA-2 30069.44
153: S. Bujdo - J. Sibik, 3.5, SL 10EW 2 SE D7-1 10044.44
255: K. Kempa - D. Potuszyński, 6.0, SL 11NS 3 CS HJ+1 13074.18
255: K. Kempa - D. Potuszyński, 6.0, SL 12NS 2 HW CJ-1 5051.51
349: J. Pudlik - W. Wnętrzak, 11.0, SL 17EW 4 S xS HJ-2 30011.11
349: J. Pudlik - W. Wnętrzak, 11.0, SL 18EW 3 NTN D8+3 69040.28
458: M. Niedbach - G. Panek, 5.5, SL 13NS 3 NTW D3-2 20099.88
458: M. Niedbach - G. Panek, 5.5, SL 14NS 7 SN H3= 151081.74
550: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 23EW 3 SW C6+1 17072.22
550: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 24EW 4 HE D9+1 45066.67
648: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 21NS 5 C xE SQ-3 50020.83
648: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 22NS 3 DS S4+2 15047.22
759: L. Połowczuk (A) - W. Zgóra, 0.0, 15EW 5 DW SK-1 5036.11
759: L. Połowczuk (A) - W. Zgóra, 0.0, 16EW 3 NTE H8+1 63095.83
846: J. Łobos (A) - J. Raev, 0.0, 1NS 6 SE CJ+1 101073.98
846: J. Łobos (A) - J. Raev, 0.0, 2NS 3 DW HJ+2 15087.50
945: Z. Krzemiński - E. Gabryś, 17.0, SL 5NS 3 CE S3-3 15097.22
945: Z. Krzemiński - E. Gabryś, 17.0, SL 6NS 3 S xW D3-3 80094.44
1060: J. Skirło - J. Jabłoński, 5.0, SL 19EW 4 SS CA= 42026.39
1060: J. Skirło - J. Jabłoński, 5.0, SL 20EW 4 SN H6-1 10094.44
1152: S. Bujdo - A. Zabiegała, 2.0, SL/- 25NS 3 DE SA-3 30091.67
1152: S. Bujdo - A. Zabiegała, 2.0, SL/- 26NS 2 SN DJ= 11079.17
1247: G. Bremer (A) - J. Kamiński, 1.0, -/SL 7EW 1 SE HJ= 8063.89
1247: G. Bremer (A) - J. Kamiński, 1.0, -/SL 8EW 5 D xS SA-5 110098.61
1356: J. Prijma - J. Michalski, 10.0, SL 3EW 4 SN D10+1 4508.33
1356: J. Prijma - J. Michalski, 10.0, SL 4EW 1 NTW CJ-1 10037.50
 +/--0.38
 WYNIK63.64
 MIEJSCE4