Turniej na maksy

Wtorek, 18 lipca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 48: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL, SL/53

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
159: L. Połowczuk (A) - W. Zgóra, 0.0, 3EW 3 SN D7+2 20066.67
159: L. Połowczuk (A) - W. Zgóra, 0.0, 4EW 1 NTW CJ= 9062.50
253: S. Bujdo - J. Sibik, 3.5, SL 15NS 2 S xN C3= 670100.00
253: S. Bujdo - J. Sibik, 3.5, SL 16NS 2 NTW CK+1 15029.17
352: S. Bujdo - A. Zabiegała, 2.0, SL/- 19NS 4 SS CA= 42073.61
352: S. Bujdo - A. Zabiegała, 2.0, SL/- 20NS 2 SN CA+2 17033.33
460: J. Skirło - J. Jabłoński, 5.0, SL 7EW 2 DN C9-1 10076.39
460: J. Skirło - J. Jabłoński, 5.0, SL 8EW 4 HW D8= 42077.78
546: J. Łobos (A) - J. Raev, 0.0, 13NS 4 SW CA-1 10090.81
546: J. Łobos (A) - J. Raev, 0.0, 14NS 6 SN H7+1 101043.95
654: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 21EW 5 C xE SQ-3 50079.17
654: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 22EW 3 DS S4+2 15052.78
750: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 17EW 6 HW H6= 98076.39
750: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 18EW 6 NTN HA= 14404.17
847: G. Bremer (A) - J. Kamiński, 1.0, -/SL 23EW 2 SW H4+3 20093.06
847: G. Bremer (A) - J. Kamiński, 1.0, -/SL 24EW 4 HE D9+1 45066.67
949: J. Pudlik - W. Wnętrzak, 11.0, SL 25NS 2 SS CQ+1 14043.06
949: J. Pudlik - W. Wnętrzak, 11.0, SL 26NS 2 SN DJ-1 10041.67
1056: J. Prijma - J. Michalski, 10.0, SL 5EW 2 SS DA-1 10058.33
1056: J. Prijma - J. Michalski, 10.0, SL 6EW 1 NT xE C6-4 11002.78
1158: M. Niedbach - G. Panek, 5.5, SL 1NS 7 NTW HJ= 152012.31
1158: M. Niedbach - G. Panek, 5.5, SL 2NS 6 SW SA-1 5097.22
1257: A. Wszelaczyńska (A) - J. Wszelaczyński, 0.0, 11EW 1 NTN D3= 9072.67
1257: A. Wszelaczyńska (A) - J. Wszelaczyński, 0.0, 12EW 2 HW S8-2 10028.84
1355: K. Kempa - D. Potuszyński, 6.0, SL 9NS 3 NTE S7+1 63011.11
1355: K. Kempa - D. Potuszyński, 6.0, SL 10NS 3 SE D7-1 10055.56
 +/-
 WYNIK55.77
 MIEJSCE21